Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR28 i9-14900HX 64 GB 2 TB 8 GB RTX5070 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
146.404,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 146404.06
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR28 Intel Core i9 14900HX 64 GB 2 TB RTX5070 8GB Yok (Free Dos) 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
150.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 150849.00
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR28 Intel Core I9 14900HX 64 GB 2 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
151.999,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 151999.05
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR28 Intel Core I9 14900HX 64 GB 2 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
158.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 158099.00
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR28 Intel Core I9 14900HX 64 GB 2 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
159.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
5 159999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr28 Intel Core I9 14900Hx 64 Gb 2 Tb Rtx5070 8Gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
159.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 159999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK