Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR30 i9-14900HX 40 GB 2 TB 8 GB RTX5070 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
130.847,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 130847.06
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR30 Intel Core i9 14900HX 40 GB 2 TB RTX5070 8GB Yok (Free Dos) 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
134.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 134849.00
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR30 Intel Core I9 14900HX 40 GB 2 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
134.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 134899.05
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR30 Intel Core I9 14900HX 40 GB 2 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
141.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 141349.00
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR30 Intel Core I9 14900HX 40 GB 2 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
141.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
5 141999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr30 Intel Core I9 14900Hx 40 Gb 2 Tb Rtx5070 8Gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
141.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 141999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK