Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR37 i9-14900HX 32 GB 4 TB 8 GB RTX5070 17.3" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
142.362,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 142362.06
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR37 Intel Core I9 14900HX 32 GB 4 Tb RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
142.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 142499.05
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR37 Intel Core i9 14900HX 32 GB 4 TB RTX5070 8GB Windows 11 Pro 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
146.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 146699.00
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR37 Intel Core I9 14900HX 32 GB 4 Tb RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
149.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 149999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr37 Intel Core I9 14900Hx 32 Gb 4 Tb Rtx5070 8Gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
149.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 149999.00
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR37 Intel Core I9 14900HX 32 GB 4 Tb RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
153.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 153749.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK