Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR39 Intel Core I9 14900HX 48 GB 4 Tb RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
144.399,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 144399.05
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR39 Intel Core I9 14900HX 48 GB 4 Tb RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
151.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 151999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr39 Intel Core I9 14900Hx 48 Gb 4 Tb Rtx5070 8Gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
151.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 151999.00
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR39 i9-14900HX 48 GB 4 TB 8 GB RTX5070 17.3" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
156.838,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 156838.06
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR39 Intel Core i9 14900HX 48 GB 4 TB RTX5070 8GB Windows 11 Pro 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
161.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 161599.00
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR39 Intel Core I9 14900HX 48 GB 4 Tb RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
169.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 169349.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK