Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR45 i9-14900HX 40 GB 4 TB 8 GB RTX5070 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
145.135,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 145135.06
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR45 Intel Core I9 14900HX 40 GB 4 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
146.299,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 146299.05
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR45 Intel Core i9 14900HX 40 GB 4 TB RTX5070 8GB Yok (Free Dos) 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
149.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 149599.00
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR45 Intel Core I9 14900HX 40 GB 4 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
153.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 153999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr45 Intel Core I9 14900Hx 40 Gb 4 Tb Rtx5070 8Gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
153.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 153999.00
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR45 Intel Core I9 14900HX 40 GB 4 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
156.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 156749.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK