Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR51 Intel Core I9 14900HX 16 GB 512 GB RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
116.849,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 116849.05
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR51 i9-14900HX 16 GB 512 GB 8 GB RTX5070 17.3" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
120.930,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 120930.06
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR51 Intel Core I9 14900HX 16 GB 512 GB RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
122.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 122999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr51 Intel Core I9 14900Hx 16 Gb 512 Gb Rtx5070 8Gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
122.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 122999.00
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR51 Intel Core i9 14900HX 16 GB 512 GB RTX5070 8GB Windows 11 Pro 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
124.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 124649.00
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR51 Intel Core I9 14900HX 16 GB 512 GB RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
130.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 130599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK