Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR53 i9-14900HX 64 GB 512 GB 8 GB RTX5070 17.3" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
138.508,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 138508.06
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR53 i9-14900HX 64 GB 512 GB 8 GB RTX5070 17.3" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
139.119,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 139119.06
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR53 Intel Core I9 14900HX 64 GB 512 GB RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
140.599,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 140599.05
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR53 Intel Core i9 14900HX 64 GB 512 GB RTX5070 8GB Windows 11 Pro 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
142.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 142749.00
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR53 Intel Core I9 14900HX 64 GB 512 GB RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
147.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
5 147999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr53 Intel Core I9 14900Hx 64 Gb 512 Gb Rtx5070 8Gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
147.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 147999.00
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR53 Intel Core I9 14900HX 64 GB 512 GB RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
149.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 149599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK