Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR55 i9-14900HX 40 GB 512 GB 8 GB RTX5070 17.3" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
122.951,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 122951.06
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR55 Intel Core i9 14900HX 40 GB 512 GB RTX5070 8GB Windows 11 Pro 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
126.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 126749.00
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR55 Intel Core I9 14900HX 40 GB 512 GB RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
130.149,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 130149.05
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR55 Intel Core I9 14900HX 40 GB 512 GB RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
132.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 132799.00
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR55 Intel Core I9 14900HX 40 GB 512 GB RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
136.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 136999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr55 Intel Core I9 14900Hx 40 Gb 512 Gb Rtx5070 8Gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
136.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 136999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK