Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR56 Intel Core I9 14900HX 16 GB 512 GB RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
114.949,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 114949.05
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR56 i9-14900HX 16 GB 512 GB 8 GB RTX5070 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
120.930,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 120930.06
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR56 Intel Core I9 14900HX 16 GB 512 GB RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
120.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
3 120999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr56 Intel Core I9 14900Hx 16 Gb 512 Gb Rtx5070 8Gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
120.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 120999.00
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR56 Intel Core i9 14900HX 16 GB 512 GB RTX5070 8GB Yok (Free Dos) 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
124.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 124649.00
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR56 Intel Core I9 14900HX 16 GB 512 GB RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
130.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 130599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK