Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR60 i9-14900HX 40 GB 512 GB 8 GB RTX5070 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
121.400,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 121400.06
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR60 Intel Core i9 14900HX 40 GB 512 GB RTX5070 8GB Yok (Free Dos) 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
125.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 125149.00
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR60 Intel Core I9 14900HX 40 GB 512 GB RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
128.249,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 128249.05
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR60 Intel Core I9 14900HX 40 GB 512 GB RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
131.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 131149.00
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR60 Intel Core I9 14900HX 40 GB 512 GB RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
134.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 134999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr60 Intel Core I9 14900Hx 40 Gb 512 Gb Rtx5070 8Gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
134.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 134999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK