Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR7 i9-14900HX 32 GB 1 TB 8 GB RTX5070 17.3" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
123.092,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 123092.06
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR7 Intel Core i9 14900HX 32 GB 1 TB RTX5070 8GB Windows 11 Pro 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
126.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 126849.00
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR Fr7 Intel Core I9 14900HX 32 GB 1 Tb RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
130.149,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 130149.05
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR Fr7 Intel Core I9 14900HX 32 GB 1 Tb RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
132.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 132949.00
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR Fr7 Intel Core I9 14900HX 32 GB 1 Tb RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
136.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
5 136999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr7 Intel Core I9 14900Hx 32 Gb 1 Tb Rtx5070 8Gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
136.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 136999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK