Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
66.162,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 66162.47 MSI KATANA A15 AI B8VG-434XTR R9-8945H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 144Hz 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Tekramarket
66.246,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
2 66246.10 MSI KATANA A15 AI B8VG-434XTR R9-8945H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 144Hz 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: TeknoryaBilişim
69.349,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
3 69349.05 MSI KATANA A15 AI B8VG-434XTR R9-8945H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 144Hz 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Techburada
69.661,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
4 69661.20 MSI KATANA A15 AI B8VG-434XTR R9-8940H 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX4070 15.6 FHD 144Hz DOSSatıcı: Ebrar Bilgisayar
70.021,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 70021.44 MSI KATANA A15 AI B8VG-434XTR R9-8940H 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX4070 15.6 FHD 144Hz DOSSatıcı: GpnTeknoloji
70.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 70399.00 MSI Katana A15 AI B8Vg-434Xtr AMD Ryzen 9 8940H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD Rtx4070 FHD 144 Hz FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Teknorya
70.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 70999.00 MSI NB KATANA A15 AI B8VG-434XTR R9-8940H 32GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 1TB SSD 15.6 FHD 144Hz DOSSatıcı: Ebrar Bilgisayar
72.939,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
8 72949 MSI NB KATANA A15 AI B8VG-434XTR R9-8940H 32GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 1TB SSD 15.6 FHD 144Hz DOSSatıcı: Nesiltech Teknoloji
73.557,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 73557.66 Msı Nb Katana A15 Aı B8vg-434Xtr R9-8940H 32Gb Ddr5 Rtx4070 Gddr6 8Gb 1Tb Ssd 15.6 Fhd 144Hz DosSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
78.943,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 78943.37