Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TeknoryaBilişim
70.299,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 70299.05 MSI Katana A17 AI B8VG-862XTR R9-8945HS 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 17.3"Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Tekramarket
71.215,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 71215.00 MSI Katana A17 AI B8VG-862XTR R9-8945HS 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 17.3"Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Techburada
71.347,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 71347.20 MSI KATANA A17 AI B8VG-862XTR R9-8940H 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX4070 17.3 FHD 144Hz DOSSatıcı: Ebrar Bilgisayar
71.663,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 71663.04 MSI KATANA A17 AI B8VG-862XTR Dizüstü Bilgisayar, Ryzen 9-8945HS, 17.3 FHD 144Hz, 32GB RAM, RTX4070 GDDR6 8GB, 1TB SSD, DOSSatıcı: Teknorya
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 71999.00 MSI R9-8945HS 32GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOSSatıcı: Teknorya
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
6 71999.00 MSI KATANA A17 AI B8VG-862XTR R9-8940H 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX4070 17.3 FHD 144Hz DOSSatıcı: GpnTeknoloji
72.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 72099.00 MSI Katana A17 Ai B8Vg-862Xtr AMD Ryzen 9 8945Hs 17.3" 32 GB RAM 1 TB SSD Rtx4070 FHD 144 Hz FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Teknorya
72.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 72999.00 MSI R9-8945HS 32GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOSSatıcı: Tekramarket
73.080,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
9 73080.00 MSI KATANA A17 AI B8VG-862XTR AMD Ryzen 9 8945HS 32GB 1TB SSD RTX4070 Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Ebrar Bilgisayar | 4 yorum
74.649,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
10 74659 MSI NB KATANA A17 AI B8VG-862XTR R9-8940H 32GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOSSatıcı: Ebrar Bilgisayar
74.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 74649.00 MSI NB KATANA A17 AI B8VG-862XTR R9-8940H 32GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOSSatıcı: Nesiltech Teknoloji
75.271,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 75271.02