Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: RitimTech | 32 yorum
47.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 47909 MSI Katana GF76 12UE-830XTR i7-12650H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 17.3" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: AselNet
48.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 48499.00 MSI Katana GF76 12UE-830XTR i7-12650H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 17.3" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: cosarbilisim
50.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 50999.00 Msı Katana Gf76 12Ue-830Xtr Intel Core İ7 12650H 16Gb 512Gb Ssd Rtx3060 Freedos 17.3 Fhd 144Hz Tasinabilir Bilgisayar 51.743,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 51743.03 MSI KATANA GF76 12UE-830XTR Intel Core i7 12650H 16GB 512GB SSD RTX3060 Freedos 17.3" FHD 144HzSatıcı: SipyTech
52.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 52249.00 MSI KATANA GF76 12UE-830XTR Intel Core i7 12650H 16GB 512GB SSD RTX3060 Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Coşar Bilişim
52.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 52499.00 MSI KATANA GF76 12UE-830XTR Intel Core i7 12650H 16GB 512GB SSD RTX3060 Windows11Pro 17.3"FHD 144HzSatıcı: SipyTech
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 54999.00