Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Modern 15 F13MG-631XTR007 Laptop Fiyatları

Msı Modern 15 F13mg-631Xtr007 İ5-1334U 32Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

50.184,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 50184.50
MSI Modern 15 F13MG-631XTR007 i5-1334U 32 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

50.998,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 50998.76
MSI Modern 15 F13MG-631XTR007 i5-1334U 32 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: elimar

51.059,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 51059.89
MSI Modern 15 F13MG-631XTR007 I5-1334U 32GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Elimar

51.603,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 51603.08
MSI Modern 15 F13MG-631XTR007 i5-1334U 32GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

52.508,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 52508.93
MSI Msı Modern 15 F13MG-631XTR007 I5-1334U 32GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 32 GB

Satıcı: elimar

54.270,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 54270.14
Msı Msı Modern 15 F13mg-631Xtr007 I5-1334U 32Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Elimar

54.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 54319.00
MSI Msı Modern 15 F13MG-631XTR007 I5-1334U 32GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: elimar

54.319,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 54319.03
MSI Msı Modern 15 F13MG-631XTR007 I5-1334U 32GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 32 GB

Satıcı: teknoraks

54.701,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 54701.00

MSI Modern 15 F13MG-631XTR007 Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Modern 15 F13MG-631XTR007 Laptop Temel Özellikleri

MSI Modern 15 F13MG-631XTR007 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.0 mm
• Derinlik 236.0 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.70 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-1334U
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Özellikleri 4K @ 30Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri microSD Kart Okuyucu
• Kamera Özellikleri 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 46.8 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

MSI Modern 15 F13MG-631XTR007 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.