Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Prestige 13 AI Evo Oled A1MG-281TR Ultra 7 155H 16 GB 1 TB SSD 13.3" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: qobostore
48.894,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 48894.96
Msi Prestige 13 AI EVO A1MG-281TR Intel Core Ultra 7 155H 16GB 1TB SSD 13.3" 2.8K OLED Windows 11 Home Satıcı: qobostore
49.903,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 49913
Msi Prestige 13 AI EVO A1MG-281TR Intel Core Ultra 7 155H 16GB 1TB SSD 13.3" 2.8K OLED Windows 11 Home Satıcı: qobostore
51.415,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
3 51415.53
Msi Prestige 13 Aı Evo A1mg-281Tr Intel Core Ultra 7 155H 16Gb 1Tb Ssd 13.3" 2.8K Oled Windows 11 Home
Satıcı: qobostore
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 51999.00
MSI Prestige 13 AI Evo A1MG-281TR Ultra 7 155H 16GB 1TB SSD 13.3” OLED W11 Home Ultrabook Satıcı: qobostore
53.899,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 53899.02
MSI Prestige 13 AI EVO A1MG-281TR Intel Core Ultra 7 155H 16GB 1TB SSD 13.3" 2.8K OLED W11H Satıcı: qobostore
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 54999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK