Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Tekramarket
72.816,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 72816.50 MSI PRESTIGE 14 AI STUDIO C1VEG-024TR ULTRA 7 155H 32GB DDR5 1TB SSD 6GB RTX4050 14.0 QHD+ W11Satıcı: Ebrar Bilgisayar
73.314,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 73314.24 MSI Prestige 14 Aı Studio C1veg-024tr Ultra 7 155h 32gb Lpddr5 Rtx4050 Gddr6 6gb 1tb Ssd 14.0" Qhd WSatıcı: Teknorya
73.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 73499.00 MSI PRESTIGE 14 AI STUDIO C1VEG-024TR Dizüstü Bilgisayar, Core Ultra 7 155H, 14.0 QHD+, 32GB RAM, RTX4050 GDDR6 6GB, 1TB SSD, Windows 11, GriSatıcı: Amazon.com.tr
73.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 73799.00 MSI PRESTIGE 14 AI STUDIO C1VEG-024TR Intel Core Ultra 7 155H 32GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Home 14" QHD+ Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya
73.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 73809 MSI Prestige 14 Aı Studio C1veg-024tr Ultra 7 155h 32gb Lpddr5 Rtx4050 Gddr6 6gb 1tb Ssd 14.0" Qhd WSatıcı: GpnTeknoloji
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 74999.00 MSI Prestige 14 Ai Studio C1Veg-024Tr Intel Core Ultra 7 155H 14" 32 GB RAM 1 TB SSD Rtx4050 Qhd+ W11 Home Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya
75.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 75899.00 MSI PRESTIGE 14 AI STUDIO C1VEG-024TR ULTRA 7 155H 32GB DDR5 1TB SSD 6GB RTX4050 14.0 QHD+ W11Satıcı: GpnTeknoloji
75.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
8 75999.00 MSI PRESTIGE 14 AI STUDIO C1VEG-024TR U7-155H 32 GB 1 TB SSD 6 GB RTX4050 14" W11H QHD+ Dizüstü BilgisayarSatıcı: TeknoryaBilişim
75.999,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
9 75999.06 MSI PRESTIGE 14 AI STUDIO C1VEG-024TR U7-155H 32 GB 1 TB SSD 6 GB RTX4050 14" W11H QHD+ Dizüstü BilgisayarSatıcı: Techburada
76.113,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
10 76113.60 MSI Prestige 14 AI Studio C1VEG-024TR Ultra 7 155H 32GB 6GB RTX4050 1TB SSD 14.0" QHD Windows 11 Notebook 80.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 80399.00 Msı Nb Prestıge 14 Aı Studıo C1veg-024Tr Ultra 7 155H 32Gb Ddr5 Rtx4050 Gddr6 6Gb 1Tb Ssd 14.0 Qhd+ W11Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
88.118,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
12 88118.42