Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Prestige 16 AI+ C3MG-039TR Laptop Fiyatları

MSI PRESTIGE 16 AI+ C3MG-039TR Ultra 9 386H 32 GB 1 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Nethouse

114.021,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 114021.06
MSI PRESTIGE 16 AI+ C3MG-039TR Ultra 9 386H 32 GB 1 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

114.162,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 114162.06
MSI PRESTIGE 16 AI+ C3MG-039TR Intel Core Ultra 9-386H 32GB LPDDR5x 1TB SSD 16 inç 2.8K 120Hz OLED W11 Home Laptop 113.986,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 113996
MSI PRESTIGE 16 AI+ C3MG-039TR Intel Core Ultra 9-386H 32GB LPDDR5x 1TB SSD 16 inç 2.8K 120Hz OLED W11 Home Laptop 113.986,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 113996
MSI NB PRESTIGE 16 AI+ C3MG-039TR Intel Ultra 9 386H 32GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" QHD 120Hz

Satıcı: incehesap

114.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 114399.00
MSI NB PRESTIGE 16 AI+ C3MG-039TR Intel Ultra 9 386H 32GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" QHD 120Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: incehesap

114.843,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 114843.45
MSI NB PRESTIGE 16 AI+ C3MG-039TR Intel Ultra 9 386H 32GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" QHD 120Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: GpnTeknoloji

115.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 115499.00
MSI NB PRESTIGE 16 AI+ C3MG-039TR Intel Ultra 9 386H 32GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" QHD 120Hz

Satıcı: Teknorya

116.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 116299.00
MSI NB PRESTIGE 16 AI+ C3MG-039TR Intel Ultra 9 386H 32GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" QHD 120Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: GpnTeknoloji

118.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 118499.00
MSI NB PRESTIGE 16 AI+ C3MG-039TR Intel Ultra 9 386H 32GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" QHD 120Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

119.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 119049.00
MSI PRESTIGE 16 AI+ C3MG-039TR Ultra 9 386H 32GB DDR5 1TB SSD Intel® Arc Graphics 16" OLED 120Hz Windows 11 Home Notebook 119.662,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 119672

MSI Prestige 16 AI+ C3MG-039TR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Prestige 16 AI+ C3MG-039TR Laptop Temel Özellikleri

MSI Prestige 16 AI+ C3MG-039TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.7 mm
• Derinlik 254.3 mm
• Kalınlık 13.9 mm
• Ağırlık 1.59 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi Alüminyum Alaşım

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 9
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 9 386H
• İşlemci Temel Frekans 2.10 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.60 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.70 GHz
• Düşük Güç Çek.Düşük Frekans 1.60 GHz
• Düşük Güç Çek.Turbo Frekans 3.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2026
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (1.60 - 3.50 GHz) 4 x Performans Çekirdeği (2.10 - 4.90 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.60 - 3.70 GHz)
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 18 MB
• İşlemci Teknolojileri Enhanced Intel SpeedStep Technology Intel Active Management Technology (AMT) Intel Adaptix Technology Intel Boot Guard Intel High Definition Audio Intel Os Guard Intel Remote Platform Erase (RPE) Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Stable Image Platform Program (SIPP) Intel Standard Manageability (ISM) Intel Thread Director Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Mode-based Execute Control (MBEC) Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU TOPS (Int8) 50
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Türü LPDDR5x
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 32 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Power Delivery 3.0 Thunderbolt 4 (x2)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 6.0
• Wi-Fi Teknolojisi Killer Wi-Fi 7 (802.11be 6 GHz)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri microSD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) FHD 1080p FHD Kızılötesi (HDR Destekli) Web Kamera Kilidi 3D Gürültü Engelleme (3DNR+)
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler DTS Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) Güvenilir Platform Modülü TPM 2.0 (Yazılım) MIL - STD 810 H Sağlamlık Standardı Ortam Işığı Sensörü Uyarlanabilir Renk Sensörü Yakınlık Sensörü 2 x 2W Hoparlör 2 x 2W Woofer
• Pil Gücü 81.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.5 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12 Ultimate H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing X-cores 4

MSI Prestige 16 AI+ C3MG-039TR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.