Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Raider A18 HX A9WIG-092TR Laptop Fiyatları

MSI RAIDER A18 HX A9WIG-092TR R9-9955HX3D 64 GB 2 TB SSD RTX5080 18" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

281.767,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 281767.82
MSI RAIDER A18 HX A9WIG-092TR AMD Ryzen 9 9955HX3D 64GB 2TB SSD GeForce RTX5080 Windows 11 Home 18" UHD+ Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 5 yorum

283.566,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 283566.34
MSI RAIDER A18 HX A9WIG-092TR AMD Ryzen 9 9955HX3D 64GB 2TB SSD GeForce RTX5080 Windows 11 Home 18" UHD+ Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: metaverse bilişim | 5 yorum

283.802,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 283802.84
MSI RAIDER A18 HX A9WIG-092TR R9-9955HX3D 64 GB 2 TB SSD RTX5080 18" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

301.210,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 301210.40
MSI RAIDER A18 HX A9WIG-092TR 16GB RTX5080 Ryzen 9-9955HX3D 64GB RAM 2TB SSD 18 inç UHD+ MINILED 120Hz Windows 11 Home

Satıcı: KUANTUMSANAL

311.173,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 311173.07
Msı Raıder A18 Hx A9wıg-092Tr Amd Ryzen 9 9955Hx3d 64 Gb Ram 2 Tb Ssd Geforce Rtx5080 18" Uhd+ Windows 11 Home K42

Satıcı: KUANTUM SANAL

311.788,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 311788.30
MSI RAIDER A18 HX A9WIG-092TR AMD Ryzen 9 9955HX3D 64 GB RAM 2 TB SSD GeForce RTX5080 18" UHD+ Windows 11 Home K42

Satıcı: KUANTUMSANAL

314.185,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 314185.39
Msi 18" UHD Raıder A18 Hx A9WIG-092TR Ryzen 9 9955HX3D-64GB Ddr5 RAM-16GB RTX5080-2TB NVME-W11H 120HZ

Satıcı: elimar

364.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 364999.00
MSI Msı Raıder A18 Hx A9WIG-092TR Amd Ryzen 9 9955HX3D 64 GB Ram 2 Tb SSD Geforce RTX5080 18" Uhd+ Windows 11 Home K42

Satıcı: elimar

364.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 364999.00
Msi 18" Uhd Raıder A18 Hx A9wıg-092Tr Ryzen 9 9955Hx3d-64Gb Ddr5 Ram-16Gb Rtx5080-2Tb Nvme-W11h 120Hz

Satıcı: Elimar

364.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 364999.00

MSI Raider A18 HX A9WIG-092TR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Raider A18 HX A9WIG-092TR Laptop Temel Özellikleri

MSI Raider A18 HX A9WIG-092TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 9
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 9 9955HX3D
• İşlemci Temel Frekans 2.5 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.4 GHz
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• Sanal Çekirdek 32 Adet
• İşlemci Önbellek 128 MB
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 55 W
• İşlemci Teknolojileri AES Desteği AMD EXPO Memory Overclocking Technology AVX AVX-512 AVX2 Curve Optimizer Voltage Offsets FMA3 Precision Boost 2 Precision Boost Overdrive SSE4A SSSE3

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 64 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 32 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.1 (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz
• Mini DisplayPort Var
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri 2.5 Gbps
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 7 (802.11be)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Express
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri FHD Kızılötesi HDR 3D Gürültü Engelleme (3DNR+)
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri SteelSeries (Özel Oyuncu Tuşları)
• Diğer Özellikler Cooler Boost 5 Soğutma Güvenilir Platform Modülü TPM 2.0 (Yazılım) Microsoft Pluton Security 2 x 2W Woofer 4 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 99.9 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 610M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2200 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD SmartAccess Memory AMD SmartShift MAX DirectX 12 DisplayPort 2.0 HDCP 2.1 HDMI 2.1 Miracast

MSI Raider A18 HX A9WIG-092TR Laptop Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Şahin U*** Profil Resmi

3 yorum

Şahin U*** 5090 lı modelini sabırsızlıkla bekliyorum.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.