Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Thin 15 B12UC-1479XTR Laptop Fiyatları

MSI THIN 15 B12UC-1479XTR Intel Core i7 12650H 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: senatorbil | 186 yorum

54.788,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 54788.92
Msi THIN 15 B12UC-1479XTR i7-12650H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: OKYANUSMALATYA

56.399,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 56399.06
MSI THIN 15 B12UC-1479XTR Intel Core i7 12650H 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: OKYANUS MALATYA | 186 yorum

59.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 59999.00
Msı Thin 15 B12uc-1479Xtr İ7-12650H 16 Gb 512 Gb Ssd Rtx3050 15.6" Full Hd Gaming Laptop

Satıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ

60.122,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 60122.00
MSI THIN 15 B12UC-1479XTR I7-12650H 16GB RAM 512GB SSD 4GB RTX3050 15.6 FHD 144Hz DOS

Satıcı: Turko Bilişim

60.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 60325.00
MSI Msı Thın 15 B12UC-1479XTR Intel Core I7 12650H 16GB 512GB SSD RTX3050 WINDOWS11 Pro 15.6" Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar & B12UC1479XTRK39

Satıcı: Elimar

65.549,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 65549.05
MSI THIN 15 B12UC-1479XTR-39 i7 12650H 16GB 512GBSSD RTX3050 W11P 15.6" FHD144Hz & B12UC1479XTRK39

Satıcı: elimar

68.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

7 68999.00

MSI Thin 15 B12UC-1479XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Thin 15 B12UC-1479XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI Thin 15 B12UC-1479XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.0 mm
• Derinlik 254.0 mm
• Kalınlık 21.7 mm
• Ağırlık 1.86 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-12650H
• İşlemci Temel Frekans 3.50 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.70 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Özellikleri 4K @ 30Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Mavi Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 52.4 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

MSI Thin 15 B12UC-1479XTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.