Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Thin 15 B12UC-2636XTR Dizüstü Bilgisayar I5-12450H 15.6 Fhd 144Hz 16GB Ram RTX3050 Gddr6 4gb 512GB SSD Freedos
Satıcı: ALANYA TEMPO BİLGİSAYAR | 9 yorum
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 44999.00
MSI Msı Thin 15 B12UC-2636XTR I5-12450H 24 GB 512 GB 4gb RTX3050 15.6" 144Hz FreeFreedos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
52.249,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 52249.05
Msı Thin 15 B12UC-2636XTR I5-12450H 16 GB 1 Tb 4gb RTX3050 15.6" 144Hz FreeFreedos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 53999.00
Msı Thin 15 B12UC-2636XTR I5-12450H 16 GB 512 GB 4gb RTX3050 15.6" 144Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: elimar
54.949,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 54949.50
Msı Thin 15 B12UC-2636XTR I5-12450H 24 GB 512 GB 4gb RTX3050 15.6" 144Hz FreeFreedos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 54999.00
MSI Msı Thin 15 B12UC-2636XTR I5-12450H 24 GB 512 GB 4gb RTX3050 15.6" 144Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
56.049,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 56049.05
Msı Thin 15 B12UC-2636XTR i5-12450H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
58.317,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 58317.60
Msı Thin 15 B12uc-2636Xtr Dizüstü Bilgisayar I5-12450H 15.6 Fhd 144Hz 16Gb Ram Rtx3050 Gddr6 4Gb 512Gb Ssd Freedos
Satıcı: KUANTUM SANAL
59.786,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
8 59786.80
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK