Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YokYok Elektronik
28.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 28899.00 Msi Thin 15 B12Ve-1626Xtr Intel Core I5 12450H 16 Gb 512 Gb Ssd Rtx4050 Freedos SiyahSatıcı: Kafkasda
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 28999.00 MSI Thin 15 B12VE-1626XTR i5-12450H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: sezginbilisim
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 29999.00 MSI THIN 15 B12VE-1626XTR Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144HzSatıcı: ONLINE TRADING
30.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 30000.00 MSI Thin 15 B12VE-1626XTR i5-12450H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: OkyanusTeknolojiMLT
33.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 33399.00 MSI THIN 15 B12VE-1626XTR Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: emrshop
33.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 33900.00 MSI THIN 15 B12VE-1626XTR Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ
38.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 38599.00