Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Thin 15 B13UC-3074XTR Intel Core i5 13420H 16GB RAM 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6” FHD 144Hz Satıcı: KAPLANLAR TEKNOLOJİ
43.699,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 43699.05
MSI Thin 15 B13UC-3074XTR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
58.317,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 58317.60
Msı Thın 15 B13uc-3074Xtr Intel Core I5 13420H 16 Gb Ram 512 Gb Ssd Rtx3050 15.6" Fhd 144Hz Freedos K7
Satıcı: KUANTUM SANAL
59.786,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 59786.80
MSI THIN 15 B13UC-3074XTR Intel Core i5 13420H 16 GB RAM 512 GB SSD RTX3050 15.6" FHD 144Hz FreeDOS K7 Satıcı: KUANTUMSANAL
60.246,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 60246.48
MSI Msı Thın 15 B13UC-3074XTR Intel Core I5 13420H 16 GB Ram 512 GB SSD RTX3050 15.6" Fhd 144Hz Freedos K7
Satıcı: Kuantum
64.860,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 64860.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK