Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Thin A15 B7VE-076XTR Laptop Fiyatları

MSI NB Thin A15 B7VE-076XTR R5-7535HS 16 GB 512GB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar (Teşhir) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Satech

38.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 38299.00
MSI THIN A15 B7VE-076XTR Ryzen 5 7535HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Full HD Gaming Laptop

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

44.005,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 44005.44
MSI THIN A15 B7VE-076XTR Ryzen 5 7535HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos FHD Gaming Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Nethouse

44.179,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 44179.06
MSI THIN A15 B7VE-076XTR R5-7535HS 16GB 512GB SSD RTX4050 15.6″ FreeDOS Gaming Notebook 44.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 44399.00
MSI THIN A15 B7VE-076XTR Ryzen 5 7535HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos FHD Gaming Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

44.526,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 44526.86
MSI THIN A15 B7VE-076XTR AMD Ryzen 5-7535HS GeForce RTX4050 6GB 16GB DDR5 512GB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz Freedos Gaming Laptop 44.559,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 44569
MSI THIN A15 B7VE-076XTR AMD Ryzen 5-7535HS GeForce RTX4050 6GB 16GB DDR5 512GB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz FreeDos Gaming Laptop 44.559,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 44569
MSI THIN A15 B7VE-076XTR AMD Ryzen 5 7535HS 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: ekobilisim1 | 51 yorum

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 44999.00
MSI Thın A15 B7ve-076xtr R5-7535hs 16gb Ddr5 Rtx4050 Gddr6 6gb 512gb Ssd 15.6 Fhd 144hz Dos

Satıcı: incehesap

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 44999.00
MSI Thın A15 B7ve-076xtr R5-7535hs 16gb Ddr5 Rtx4050 Gddr6 6gb 512gb Ssd 15.6 Fhd 144hz Dos

Satıcı: GpnTeknoloji

45.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 45199.00
MSI THIN A15 B7VE-076XTR Ryzen 5 7535HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Full HD Gaming Laptop

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

45.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 45299.00
MSI THIN A15 B7VE-076XTR R5-7535HS 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 512GB SSD 15.6 FH

Satıcı: TECHBURADA

45.427,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 45427.97
MSI Thin A15 B7VE-076XTR Ryzen 5 7535HS 16GB 512GB SSD 6GB RTX4050 15.6" FHD 144Hz FreeDOS Gaming (Oyuncu) Notebook

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

45.474,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 45474.24
MSI THIN A15 B7VE-076XTR AMD Ryzen 5 7535HS 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: İnternet Pazarı | 51 yorum

45.630,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 45630.53
Msı Nb Thın A15 B7ve-076Xtr R5-7535Hs 16Gb Ddr5 Rtx4050 Gddr6 6Gb 512Gb Ssd 15.6 Fhd 144Hz Dos

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

46.267,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 46267.80
NB THIN A15 R5-7535HS 16GB RAM DDR5 512GB SSD RTX4050 6GB 15.6" FHD 144Hz FreeDos Gaming Laptop B7VE-076XTR 46.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 46309
Msı Thin A15 B7ve-076Xtr Ryzen 5 7535Hs 16Gb 512Gb Ssd 6Gb Rtx4050 15.6 Fhd 144Hz Freedos

Satıcı: EbrarBilgisayar

47.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 47369.00

MSI Thin A15 B7VE-076XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Thin A15 B7VE-076XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI Thin A15 B7VE-076XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.0 mm
• Derinlik 254.0 mm
• Kalınlık 21.7 mm
• Ağırlık 1.86 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 5
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 5 7535HS
• İşlemci Temel Frekans 3.30 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.55 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 6 Adet
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 6 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 54.0 W

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Mavi Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 53.5 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 660M
• Dahili Grafik Temel Frekans 1900 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD Free Sync Technology DirectX 12 DisplayPort 2.0 OPENCL 2.2 OpenGL 4.6 WDDM 2.7

MSI Thin A15 B7VE-076XTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.