4.4 (1 oy) / 7 yorum
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-091XTR Laptop Fiyatları

MSI VECTOR 16 HX AI A2XWHG-091XTR Intel Core Ultra 7-255HX 16GB DDR5 1TB SSD GeForce RTX 5070 Ti 12GB 140W 16 inç FHD+ 144Hz FreeDos Gaming Laptop

Satıcı: Nena | 44 yorum

105.013,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 105013.35
MSI VECTOR 16 HX AI A2XWHG-091XTR Ultra 7-255HX 16 GB 1 TB SSD RTX5070Ti 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: nenabilisim

104.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 104999.00
MSI VECTOR 16 HX AI A2XWHG-091XTR Ultra 7-255HX 16 GB 1 TB SSD RTX5070Ti 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

107.897,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 107897.90
MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-091XTR Ultra 7 255HX 16GB 1TB SSD 12GB RTX5070Ti 140W 16 FHD+ 144Hz Free

Satıcı: KUANTUMSANAL

113.075,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 113075.46
MSI NB ULTRA 7 255HX 16GB DDR5 RTX5070TI GDDR7 12GB 1TB SSD 16.0 FHD+

Satıcı: NENA

115.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 115499.00
MSI Vector 16 Hx Aı Ultra 7 255HX 16 GB 1tb SSD 12GB RTX5070TI 140W 16" 144Hz Freedos A2XWHG-091XTR K4

Satıcı: KUANTUMSANAL

116.275,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 116275.71
MSI VECTOR 16 HX AI A2XWHG-091XTR Intel Core Ultra 7-255HX 16GB DDR5 1TB SSD GeForce RTX 5070 Ti 12GB 140W 16 inç FHD+ 144Hz FreeDos Gaming Laptop

Satıcı: Kuantum | 44 yorum

119.671,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 119671.89
MSI Vector 16 Hx Aı Ultra 7 255HX 16 GB 1tb SSD 12GB RTX5070TI 140W 16" 144Hz Freedos A2XWHG-091XTR K4

Satıcı: KUANTUM

120.179,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 120179.80
Msı Vector 16 Hx Aı Ultra 7 255Hx 16 Gb 1Tb Ssd 12Gb Rtx5070tı 140W 16" 144Hz Freedos A2xwhg-091Xtr K4

Satıcı: KUANTUM SANAL

120.825,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 120825.70
MSI NB ULTRA 7 255HX 16GB DDR5 RTX5070TI GDDR7 12GB 1TB SSD 16.0 FHD+

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

127.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 127519.00
MSI VECTOR 16 HX AI A2XWHG-091XTR Ultra 7 255HX 16GB RAM 1TB SSD RTX5070TI 16″ FreeDOS Gaming Notebook 127.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 127819.00
Msı Vector 16 Hx Aı A2xwhg-091Xtr Ultra 7 255Hx 16Gb 1Tb Ssd 12Gb Rtx5070ti 140W 16 Fhd+ 144Hz Freedos

Satıcı: EbrarBilgisayar

129.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 129949.00
MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-091XTR Ultra 7 255HX 16GB 1TB SSD 12GB RTX5070Ti 140W 16 FHD+ 144Hz FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

131.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 131189.00
MSI VECTOR 16 HX AI A2XWHG-091XTR Ultra 7-255HX 16GB DDR5 1TB SSD 12GB RTX 5070 Ti 16" 144Hz Dos Gaming Notebook 133.598,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 133608

MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-091XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-091XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-091XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.0 mm
• Derinlik 284.0 mm
• Kalınlık 28.5 mm
• Ağırlık 2.70 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255HX
• İşlemci Temel Frekans 2.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.20 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.80 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 20 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği (2.4 - 5.2 GHz) 12 x Verimlilik Çekirdeği (1.8 - 4.5 GHz)
• Sanal Çekirdek 20 Adet
• İşlemci Önbellek 36 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Idle States Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel SpeedStep Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.1 Thunderbolt 5 (Azami 120 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.1 (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz
• Mini DisplayPort Var
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri 2.5 Gbps
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Killer Wi-Fi 7 (802.11be 6 GHz)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Kamera Özellikleri FHD Kızılötesi HDR 3D Gürültü Engelleme (3DNR+)
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Copilot Tuşu 24 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Nahimic Audio (Steelseries Destekli) 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 300 MHz
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.85 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12 GPU Peak TOPS (Int8) 8 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.5 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 4

MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-091XTR Laptop Yorumları (7 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_177550425320 Profil Resmi

1 yorum

uye_177550425320 ürünü aldım cpu z programında tek slot 16 olduğu gözüküyor ama burada 2x8 olduğu söyleniyor hangisi doğru?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_177550425320 Merhaba, bilgilerin doğruluğu için üreticinin sunduğu verileri esas alıyoruz. Bkz:
https://www.msi.com/Laptop/Vector-16-HX-AI-A2XWX/Specification?_gl=1*1dg95hn*_up*MQ..*_ga*MTU5OTcyMDAzMy4xNzExNjMxMDUw*_ga_2FQZ8W9D09*MTc0MTg2MzczMi41LjEuMTc0MTg2ODk3MC41My4wLjA.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
yoldaşgrimmer Profil Resmi

1 yorum

yoldaşgrimmer Ekranın renk doğruluğu %100 DCI-P3 gösterilmiş bazı yerlerde %45 ntsc olduğunj gördüm. bu bilgi kesinmi ona göre bu ürünü alıcam
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @yoldaşgrimmer Merhaba, üretici %100 DCI-P3 olduğunu beyan etmiş ancak modele göre değişeceğini de ilave olarak belirtmiş. O nedenle tam teyit edilene kadar geçici olarak ilgili değer kaldırılmıştır. Bkz: https://www.msi.com/Laptop/Vector-16-HX-AI-A2XWX/Overview
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Kağan S**** Profil Resmi

16 yorum

Kağan S**** @Epey 1.sınıf ülkelere gelen modeller %100 P3 1600p ve 240Hz 3.sınıf ülkelere gelen modeller %45 NTSC 1200p ve 144Hz Yani Ülkemize Gelen Model %45 NTSC.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 5 ay önce
Kağan S**** Profil Resmi

16 yorum

Kağan S**** @yoldaşgrimmer %45 NTSC
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.