Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Vector 16 HX AI A2XWIG-090XTR Laptop Fiyatları

MSI Msı Vector 16 Hx Aı A2XWIG-090XTR Ultra 9 275HX 16 GB 1 Tb SSD RTX5080 16" Wqxga Gaming Laptop - Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

141.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 141999.00
MSI Msı Vector 16 Hx Aı A2XWIG-090XTR Intel Core Ultra 9-275HX 16GB Ram 1tb SSD Geforce Rtx 5080 16GB 175W Freedos K9

Satıcı: Elimar

240.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 240349.05
MSI Msı Vector 16 Hx Aı A2XWIG-090XTR Intel Core Ultra 9-275HX 24GB Ram 1tb SSD Geforce Rtx 5080 16GB 175W Freedos K15

Satıcı: Elimar

246.049,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 246049.05
MSI Msı Vector 16 Hx Aı A2XWIG-090XTR Intel Core Ultra 9-275HX 16GB Ram 1tb SSD Geforce Rtx 5080 16GB 175W Freedos K9 - 1 TB - 16 GB

Satıcı: elimar

252.771,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 252771.30
Msı Msı Vector 16 Hx Aı A2xwıg-090Xtr Intel Core Ultra 9-275Hx 16Gb Ram 1Tb Ssd Geforce Rtx 5080 16Gb 175W Freedos K9

Satıcı: Elimar

252.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 252999.00
MSI Msı Vector 16 Hx Aı A2XWIG-090XTR Intel Core Ultra 9-275HX 24GB Ram 1tb SSD Geforce Rtx 5080 16GB 175W Freedos K15 - 1 TB - 24 GB

Satıcı: elimar

258.765,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 258765.90
Msı Msı Vector 16 Hx Aı A2xwıg-090Xtr Intel Core Ultra 9-275Hx 24Gb Ram 1Tb Ssd Geforce Rtx 5080 16Gb 175W Freedos K15

Satıcı: Elimar

258.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 258999.00

MSI Vector 16 HX AI A2XWIG-090XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Vector 16 HX AI A2XWIG-090XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI Vector 16 HX AI A2XWIG-090XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.0 mm
• Derinlik 284.0 mm
• Kalınlık 28.5 mm
• Ağırlık 2.70 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 9
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 9 275HX
• İşlemci Temel Frekans 2.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.10 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 24 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği (2.7 - 5.4 GHz) 16 x Verimlilik Çekirdeği (2.1 - 4.6 GHz)
• Sanal Çekirdek 24 Adet
• İşlemci Önbellek 36 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Idle States Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel SpeedStep Intel Thread Director Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 5 (Azami 120 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz
• Mini DisplayPort Var
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri 2.5 Gbps
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Express
• Kamera Özellikleri FHD Kızılötesi HDR Kapatılabilir 2 Adet Mikrofon 3D Gürültü Engelleme (3DNR+)
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Copilot Tuşu 24 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Nahimic 3 Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 300 MHz
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.9 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12 GPU Peak TOPS (Int8) 8 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.5 VP9 Bitstream & Decoding X-cores 4

MSI Vector 16 HX AI A2XWIG-090XTR Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

yavuz e** Profil Resmi

4 yorum

yavuz e** @epey
Killer wifi 7 değil "wifi 6E"
Ram 6400MHZ değilmiş. Asıl 5600MHZ
yükselebilir "6400MHZ"
https://tr.msi.com/Laptop/Vector-16-HX-AI-A2XWX/Specification
özellikleri msi böyle diyo kontrol edebilirsin
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @yavuz e** Mesajınız için teşekkürler, ürün bilgisi güncellenmiştir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.