Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI VenturePro 15 A2RWEG-206XTR Laptop Fiyatları

Msı VenturePro 15 A2RWEG-206XTR i7 240H 32 GB D 1 TB SSD RTX 5050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Techburada

75.199,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 75199.06
MSI VENTUREPRO 15 A2RWEG-206XTR Intel Core 7 240H 32GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

78.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 78499.00
MSI Venturepro 15 A2RWEG-206XTR-K21 i7-240H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

80.478,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 80478.29
Msı Venturepro 15 A2rweg-206Xtr I7-240H Rtx5050 8Gb 45W 15.6" Fhd 144Hz 32Gb Ram 1Tb Ssd Freedos K21

Satıcı: KUANTUM SANAL

82.505,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 82505.80
MSI VenturePro 15 A2RWEG-206XTR i7-240H RTX5050 8GB 45W 15.6" FHD 144Hz 32GB RAM 1TB SSD FreeDOS K21

Satıcı: KUANTUMSANAL

83.140,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 83140.14
MSI VenturePro 15 A2RWEG-206XTR Core 7 240H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5050 45W 15.6 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: KUANTUMSANAL

83.902,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 83902.90
MSI VenturePro 15 A2RWEG-206XTR Core 7 240H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5050 45W 15.6 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: KUANTUM

85.031,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 85031.46
MSI VENTUREPRO 15 A2RWEG-206XTR Intel Core 7 240H 32GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Kuantum | 2 yorum

85.568,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 85568.50
Msı Msı Venturepro 15 A2rweg-206Xtr I7-240H Rtx5050 8Gb 45W 15.6" Fhd 144Hz 32Gb Ram 1Tb Ssd Freedos K21

Satıcı: Elimar

94.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 94769.00
MSI Msı Venturepro 15 A2RWEG-206XTR I7-240H RTX5050 8gb 45W 15.6" Fhd 144Hz 32GB Ram 1tb SSD Freedos K21

Satıcı: elimar

94.769,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 94769.01
MSI VENTUREPRO 15 A2RWEG-206XTR Intel Core 7-240H 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5050 8GB 15.6 inç Full HD 144Hz FreeDos Laptop 116.831,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 116841
MSI VENTUREPRO 15 A2RWEG-206XTR Intel Core 7-240H 32GB DDR5 1TB SSD RTX5050 8GB 15.6 inç Full HD 144Hz FreeDos Laptop 116.831,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

12 116841
MSI NB VENTUREPRO 15 CORE 7 240H 32GB DDR5 RTX5050 GDDR7 8GB 1TB SSD 15.6 FHD 144Hz DO

Satıcı: incehesap

118.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 118499.00
MSI VENTUREPRO 15 A2RWEG-206XTR CORE 7 240H 32GB RAM 1TB SSD RTX5050 15.6″ FreeDOS Notebook 118.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 118999.00
MSI NB VENTUREPRO 15 CORE 7 240H 32GB DDR5 RTX5050 GDDR7 8GB 1TB SSD 15.6 FHD 144Hz DO

Satıcı: Teknorya

119.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 119199.00
VENTUREPRO 15 CORE 7 240H 32GB Ram DDR5 1TB SSD 8GB RTX5050 15.6" FHD 144Hz FreeDos Gaming Laptop A2RWEG-206XTR 121.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

16 121999.00
MSI VENTUREPRO 15 A2RWEG-206XTR Core™ 7 240H 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX 5050 15.6" 144Hz Dos Gaming Notebook 123.940,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

17 123950
MSI 15.6 VENTUREPRO 15 A2RWEG-206XTR CORE 7 240H-32GB DDR5 RAM-1TB NVME-8GB RTX5050-FDOS 144HZ

Satıcı: onlinealisverisyap

126.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

18 126170.00
MSI 15.6 VENTUREPRO 15 A2RWEG-206XTR CORE 7 240H-32GB DDR5 RAM-1TB NVME-8GB RTX5050-FDOS 144HZ

Satıcı: ZmTeknoloji

129.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

19 129089.00

MSI VenturePro 15 A2RWEG-206XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI VenturePro 15 A2RWEG-206XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI VenturePro 15 A2RWEG-206XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.3 mm
• Derinlik 245.2 mm
• Kalınlık 23.1 mm
• Ağırlık 1.90 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 7
• İşlemci Modeli Intel Core 7 240H
• İşlemci Temel Frekans 2.50 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.20 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.80 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri HD 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 55.2 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.55 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Execution Units 64 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

MSI VenturePro 15 A2RWEG-206XTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.