Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI VenturePro 17 A2RWEG-027XTR Laptop Fiyatları

MSI VENTUREPRO 17 A2RWEG-027XTR Intel Core 7 240H 32GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Hepsiburada

80.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 80699.00
MSI NB VENTUREPRO 17 CORE 7 240H 32GB DDR5 RTX5050 GDDR7 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DO

Satıcı: Techburada

80.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 80599.00
MSI VenturePro 17 A2RWEG-027XTR Core 7 240H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5050 45W 17.3 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

81.231,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 81231.34
MSI NB VENTUREPRO 17 CORE 7 240H 32GB DDR5 RTX5050 GDDR7 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DO

Satıcı: incehesap

81.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 81999.00
MSI VENTUREPRO 17 A2RWEG-027XTR CORE 7 240H 32GB RAM 1TB SSD RTX5050 17.3″ FreeDOS Notebook 81.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 81999.00
MSI VENTUREPRO 17 A2RWEG-027XTR i7-240H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5050 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

82.192,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 82192.66
MSI VENTUREPRO 17 A2RWEG-027XTR Intel Core 7-240H GeForce RTX 5050 8GB 32GB DDR5 1TB SSD 17.3 inç Full HD 144Hz FreeDos Gaming Laptop 82.118,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 82128
MSI VENTUREPRO 17 A2RWEG-027XTR Intel Core 7-240H GeForce RTX 5050 8GB 32GB DDR5 1TB SSD 17.3 inç Full HD 144Hz FreeDos Gaming Laptop 82.118,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 82128
MSI VENTUREPRO 17 A2RWEG-027XTR i7-240H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5050 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Techburada

82.937,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 82937.33
MSI VenturePro 17 A2RWEG-027XTR Core 7 240H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5050 45W 17.3 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: Gpn Teknoloji

83.422,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 83422.47
MSI VENTUREPRO 17 A2RWEG-027XTR Intel Core 7 240H 32GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

84.356,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 84356.48
MSI NB VENTUREPRO 17 A2RWEG-027XTR CORE 7 240H 32GB DDR5 RTX5050 GDDR7 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

85.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 85039.00
MSI NB VENTUREPRO 17 A2RWEG-027XTR CORE 7 240H 32GB DDR5 RTX5050 GDDR7 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOS

Satıcı: GpnTeknoloji

86.082,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 86082.29
Msı Venturepro 17 A2rweg-027Xtr Core 7 240H 32Gb 1Tb Ssd 8Gb Rtx5050 45W 17.3 Fhd 144Hz Freedos

Satıcı: EbrarBilgisayar

87.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 87439.00
MSI VENTUREPRO 17 A2RWEG-027XTR Core™ 7 240H 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX 5050 17.3" 144Hz Dos Gaming Notebook 87.475,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 87485
Msı Nb Venturepro 17 A2rweg-027Xtr Core 7 240H 32Gb Ddr5 Rtx5050 Gddr7 8Gb 1Tb Ssd 17.3 Fhd 144Hz Dos

Satıcı: Netsiparis

88.622,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 88622.30
MSI 17.3 VENTUREPRO 17 A2RWEG-027XTR CORE 7 240H-32GB DDR5-8GB RTX5050-1TB SSD-FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

88.816,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 88816.00

MSI VenturePro 17 A2RWEG-027XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI VenturePro 17 A2RWEG-027XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI VenturePro 17 A2RWEG-027XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 399.3 mm
• Derinlik 258.0 mm
• Kalınlık 23.2 mm
• Ağırlık 2.4 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 7
• İşlemci Modeli Intel Core 7 240H
• İşlemci Temel Frekans 2.50 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.20 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.80 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri HD 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 55.2 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.55 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Execution Units 64 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

MSI VenturePro 17 A2RWEG-027XTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.