Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Toshiba R30-A-131 Intel Core i5 4300M 8GB 500GB Windows 8 13.3" Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: magicteknoloji | 3 yorum
48.399,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 48399.99
TOSHIBA Portege R30-A-131 i5 4300M 2.60 GHz 8GB 500GB 13.3 HD Led Tümleş ik VGA W7/W8 Pro Cam Pizi Blt Satıcı: Magic Teknoloji
48.399,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
2 48409.99
Toshiba Toshıba Portage R30-a-131, Core I5-4300m Vpro 16gb 256gb Ssd 13.3 Inç Win7/8/10 Pro Satıcı: magicteknoloji
48.399,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 48399.99
TOSHIBA Portege R30-A-131, i5 vPro 16GB 256GB SSD 3G/4G LTE, 13.3" Win7/8/10 Pro Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
48.399,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 48399.99
Toshiba Portege R30-A-131 Notebook
Satıcı: Netsiparis
56.728,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 56728.90
Toshiba R30-A-131 Intel Core i5 4300M 8GB 500GB Windows 8 13.3" Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: netsiparis | 3 yorum
60.352,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 60352.20
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK