Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic
30.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 30999.99 Toshiba Portege R30-A-134 Intel Core i7 4600M 8GB 256GB SSD Windows 8 13.3" Taşınabilir BilgisayarSatıcı: magicteknoloji
31.999,99 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 32009.99 Toshiba Toshıba Portege R30-a-134, Core I7-4600m 16gb 256gb Ssd 3g/4g, 13.3" Win7/8/10 ProSatıcı: magicteknoloji
31.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
3 31999.99 Toshiba Portege R30-A-134 i7-4600M 16 GB 256 GB SSD 13.3" W7Pro Dizüstü BilgisayarSatıcı: verofis
52.635,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 52635.26 Toshiba Toshıba Portege R30-a-134, Core I7-4600m 16gb 256gb Ssd 3g/4g, 13.3" Win7/8/10 ProSatıcı: verofis
55.083,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 55083.00