Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Toshiba Tecra A50-A-1EF Intel Core i7 4610M 8GB 500GB GT730M Windows 7 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: magicteknoloji | 3 yorum
52.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 52799.99
TOSHIBA Tecra A50-A-1EF, (F Klavye), i7 vPro, 8GB, 500GB, GT 730M, 15.6'' Full HD, Win7 Pro Satıcı: Magic Teknoloji
52.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 52799.99
TOSHIBA Tecra A50-A-1EF, (F Klavye), i7 vPro, 8GB, 500GB, GT 730M, 15.6'' Full HD, Win7 Pro Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
53.333,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
3 53333.32
Toshıba Tecra A50-A-1EF/F Intel Core i7 4610M 16GB 512GB SSD GT730M Windows 10 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar - Siyah
Satıcı: magicteknoloji | 1 yorum
56.649,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 56649.99
TOSHIBA Tecra A50-A-1EF/F (F Klavye), i7 vPro 16GB 512GB SSD GT730M 15.6" Win7/10 Pro Satıcı: Magic Teknoloji
56.650,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
5 56650.00
TOSHIBA Tecra A50-A-1EF/F (F Klavye), i7 vPro 16GB 512GB SSD GT730M 15.6" Win7/10 Pro Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
57.222,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
6 57222.21
Toshiba Tecra A50-A-1Ef Notebook
Satıcı: Netsiparis
59.704,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
7 59704.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK