Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
TOSHIBA Tecra Z40-A-180, i5 Core vPro, 8GB, 500GB, 14'', Win7, Win8.1 Pro, Metalik Gri Satıcı: Magic Teknoloji
39.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
1 40009.99
Toshiba Tecra Z40-A-180 Intel Core i5 4310U 8GB 500GB Windows 8 14" Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: magicteknoloji
43.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 43999.99
TOSHIBA Tecra Z40-A-180, i5 Core vPro, 8GB, 500GB, 14'', Win7, Win8.1 Pro, Metalik Gri Satıcı: Magic Teknoloji
43.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 43999.99
TOSHIBA Tecra Z40-A-180, i5 Core vPro, 8GB, 500GB, 14'', Win7, Win8.1 Pro, Metalik Gri Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
43.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 43999.99
TOSHIBA Tecra Z40-A-180, i5 vPro 16GB 256GB SSD 14'' Win7, Win8.1 Pro, Metalik Gri Satıcı: Magic Teknoloji
49.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 49499.99
TOSHIBA Tecra Z40-A-180, i5 vPro 16GB 256GB SSD 14'' Win7, Win8.1 Pro, Metalik Gri Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
49.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 49999.99
Toshiba Tecra Z40-A-180 Notebook
Satıcı: Netsiparis
52.542,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 52542.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK