Lens Türü:
Lens Tipi:
Odak Uzaklığı:
10-18 mm
Diyafram Açıklığı:
f/4.5-6.3
Diyafram Bıçağı:
Odaklama Mesafesi:
9 cm
Görüntü Sabitleyici:
Var
Hızlı Odaklama:
Var

Canon RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM Fiyatları

Canon RF-S 10-18mm f/4.5-6.3 IS STM Lens

Satıcı: Ak Elektronik

17.216,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 17216.53
Canon Rf-S10-18Mm F4.5-6.3 IS STM Lens 17.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 17299.00
Canon RF-S 10-18mm f/4.5-6.3 IS STM Lens 17.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 17299.00
Canon RF-S 10-18mm f/4.5-6.3 IS STM Lens

Satıcı: DELTA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK

17.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 17460.00
Canon Rf-S 10-18Mm F/4.5-6.3 Is Stm Lens

Satıcı: Nova Fotoğraf

18.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 18599.00
Canon RF-S 10-18mm f/4.5-6.3 IS STM Lens

Satıcı: Nova Fotoğraf

18.899,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 18899.06
Canon RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM Lens (Canon Eurasia Garantili)

Satıcı: ETNAFOTO

18.945,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 18955
Canon Rf-S 10 18 mm F/4.5-6.3 Is Stm Lens

Satıcı: murat azaklı fotoğraf malzemeleri | 1 yorum

19.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 19399.00
Canon Rf-s 10-18 MM F/4.5-6.3 IS STM Lens (Canon Eurasia Garantili) 19.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 19499.00
Canon RF-S 10-18mm f/4.5-6.3 IS STM Lens

Satıcı: etnafoto

20.509,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 20509.95
Canon Rf-S 10-18Mm F4.5-6.3 Is Stm Lens

Satıcı: Kraft Online

20.675,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 20675.40

Canon RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM Fiyat Geçmişi

Canon RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM Temel Özellikleri

10-18 mm
f/4.5-6.3
9 cm
Var
Filtre Çapı:
49 mm
Sessiz Odaklama:
Var
Otomatik Odaklama:
Var
Çıkış Yılı:

Canon RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Odak Uzaklığı 10-18 mm
• 35mm Eşdeğer Uzaklık 16-29 mm
• Diyafram Açıklığı f/4.5-6.3
• 35mm Eşdeğer Görüş Açısı 107 °
• Diyafram Bıçağı 7 adet
• Odaklama Mesafesi 9 cm
• Büyütme Oranı 0.5 x
• Yakınlaştırma Oranı 1.8 x
• Grup Sayısı 10 adet
• Eleman Sayısı 12 adet
• Lens Elemanları UD (Ultra Düşük Dağılım) PMo (Asferik)
• Asferik Elemanlar 1 adet
• Düşük Dağılımlı Elemanlar 2 adet

ODAKLAMA ÖZELLİKLERİ

• İçeride Odaklanma Var
• Odaklama Teknolojisi STM (Hızlı ve Sessiz)
• Otomatik Odaklama Var
• Hızlı Odaklama Var
• Sessiz Odaklama Var
• Görüntü Sabitleyici Var
• Görüntü Sabitleyici Özelliği Canon IS

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Hava Koşullarına Dayanıklılık Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Filtre Desteği Var
• Filtre Tipi Klasik Ön Filtre
• Filtre Çapı 49 mm
• Çap 69 mm
• Uzunluk 44.9 mm
• Ağırlık 150 g

Canon RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.