Lens Türü:
Lens Tipi:
Odak Uzaklığı:
24-70 mm
Diyafram Açıklığı:
f/2.8
Diyafram Bıçağı:
Odaklama Mesafesi:
21 cm
Görüntü Sabitleyici:
Yok
Hızlı Odaklama:
Var

Sony FE 24-70mm F2.8 G Master II Fiyatları

Sony Fe 24-70Mm F/2.8 Gm Iı Lens (İthalatçı Firma Garantili)

Satıcı: CİNEGO MAĞAZACILIK

91.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 91999.00
Sony FE 24-70 MM F/2.8 GM II Lens İthalatçı Garantili 92.335,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 92335.00
Sony Fe 24-70Mm F/2.8 Gm Iı Lens

Satıcı: Fotofix

92.404,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 92404.00
Sony FE 24-70mm F2.8 GM II

Satıcı: ARAS FOTO

99.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 99109
Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II Lens

Satıcı: FOTO ÇARŞI

100.863,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 100863.06
Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II Lens

Satıcı: ARAS FOTO

100.878,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 100878.06
Sony Sel-24 - 70 Gm Iı F/2.8 Full Frame Lens

Satıcı: Fotofix | 3 yorum

101.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 101499.00
Sony SEL2470GM2 FE 24-70 MM F/2.8 GM II Lens (Sony Eurasia Garantili)

Satıcı: FotomaksFotoğraf

102.079,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 102079.12
Sony Fe 24-70MM F/2.8 Gm Iı Lens - Siyah

Satıcı: Fotofix | 3 yorum

102.666,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 102666.66
Sony SEL2470GM2 FE 24-70 MM F/2.8 GM II Lens (Sony Eurasia Garantili)

Satıcı: NovaFotoğraf

105.599,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 105599.12
Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II Lens

Satıcı: Nova Fotoğraf

109.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 109999.00
Sony FE 24-70 MM F/2.8 GM II Lens (Sony Eurasia Garantili) 112.484,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 112484.00

Sony FE 24-70mm F2.8 G Master II Fiyat Geçmişi

Sony FE 24-70mm F2.8 G Master II Temel Özellikleri

24-70 mm
f/2.8
21 cm
Yok
Var
Görüş Açısı:
84 °
Filtre Çapı:
82 mm
Sessiz Odaklama:
Var
Otomatik Odaklama:
Var
Çıkış Yılı:

Sony FE 24-70mm F2.8 G Master II Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

ODAKLAMA ÖZELLİKLERİ

• İçeride Odaklanma Var
• Odaklama Teknolojisi 4xXD (Yüksek Hızlı ve Sessiz)
• Otomatik Odaklama Var
• Hızlı Odaklama Var
• Sessiz Odaklama Var
• Görüntü Sabitleyici Yok

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Hava Koşullarına Dayanıklılık Var
• Renk Seçenekleri Siyah
• Filtre Desteği Var
• Filtre Tipi Klasik Ön Filtre
• Filtre Çapı 82 mm
• Çap 87.8 mm
• Uzunluk 119.9 mm
• Ağırlık 695 g

Sony FE 24-70mm F2.8 G Master II Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.