Aselsan A446 Telsiz

Telsiz Tipi:
Telsiz Sayısı:
1 Telsiz
Güç Kaynağı:
Ana Kanal Sayısı:
Azami Çekim Kapasitesi:
15 km
Batarya/Pil Kapasitesi:
1800 mAh
Ağırlık:
200 gr
VOX:
Var

Aselsan A446 Telsiz Fiyatları

Aselsan A446 PMR El Telsizi

Satıcı: Hesapli Depom

3.565,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3565.91
ASELSAN A446 PMR EL TELSİZİ

Satıcı: Teknoavantaj

3.847,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 3847.69
ASELSAN El Telsizi (PMR) Pil Ve Şarj Dahil ( TEKLİ )

Satıcı: Hesapli Depom

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 3999.00
ASELSAN A446 Ekranlı (Pmr) Tekli El Telsizi

Satıcı: Hesapli Depom

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 3999.00
Aselsan A446 Dijital Ekranlı Pmr El Telsizi Pil ve Şarj Aleti Dahil Tekli

Satıcı: HESAPLIDEPOM

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 3999.00
Aselsan A446 Görüntülü Bebek Telsizi

Satıcı: HESAPLIDEPOM

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 3999.00
Aselsan A446 Pmr El Telsizi

Satıcı: Teknoavantaj

4.013,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 4013.00
Aselsan A446 Pmr Tekli El Telsizi

Satıcı: Kerimoğlu Elektronik

4.277,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 4277.10
Aselsan A446 Pmr El Telsizi Siyah

Satıcı: onmarktr

5.239,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 5239.59
Aselsan A446 Pmr El Telsizi Siyah

Satıcı: MbTeknoloji

5.553,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 5553.90
Aselsan A446 Ekranlı (Pmr) Tekli El Telsizi

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

5.682,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 5682.59
Aselsan A446 Ekranlı Pmr Tekli El Telsizi Pil Ve Şarj Yuvası Dahil

Satıcı: AYTTİCARET

6.301,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 6301.44

Aselsan A446 Telsiz Fiyat Geçmişi

Aselsan A446 Telsiz Temel Özellikleri

1 Telsiz
15 km
1800 mAh
200 gr
VOX:
Var
Frekans Tarama:
Var

Aselsan A446 Telsiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Telsiz Tipi Analog
• Telsiz Sayısı 1 Telsiz
• Güç Kaynağı Batarya
• Ana Kanal Sayısı 16 Kanal
• Alt Kanal Sayısı 121 Kanal
• CTCSS Ton Sayısı 38 Ton
• DCS Ton Sayısı 83 Ton
• Kutu İçeriği Bel Klipsi
• Diğer Özellikler Tuş Kilidi El Feneri Titreşim

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Azami Çekim Kapasitesi 15 km
• Batarya/Pil Kapasitesi 1800 mAh
• Frekans Tarama Var
• VOX Var

TASARIM

• Genişlik 56 mm
• Yükseklik 195 mm
• Derinlik 30 mm
• Ağırlık 200 gr

Aselsan A446 Telsiz İle En Çok Karşılaştırılan Lisanssız Telsizler

Aselsan A446 Telsiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.