Telsiz Tipi:
Telsiz Sayısı:
1 Telsiz
Güç Kaynağı:
Ana Kanal Sayısı:
Azami Çekim Kapasitesi:
12 km
Batarya/Pil Kapasitesi:
1300 mAh
Ağırlık:
232 gr
VOX:
Var

Aselsan A446T Telsiz (1 Telsiz) Fiyatları

Aselsan A446T PMR El Telsizi (Tekli Paket)

Satıcı: KERİMOĞLU ELEKTRONİK | 2 yorum

1.916,26 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1926.26
Aselsan A446T PMR El Telsizi (Tekli Paket)

Satıcı: Hesapli Depom

2.005,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2005.43
Aselsan A446T Pmr Lisanssız El Telsizi Tekli Paket

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 2090.00
Aselsan A446T El Telsizi Pmr Pil ve Şarj Tekli Paket

Satıcı: Smartlink

2.101,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 2101.44
Aselsan A446T 16 Kanal 12 Km Menzil Ekranlı Tekli Set El Telsizi

Satıcı: Tekno54 | 57 yorum

2.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 2130.00
ASELSAN A446t El Telsizi (pmr) Pil Ve Şarj Dahil Tekli Set

Satıcı: Techmarketim

2.144,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 2144.90
ASELSAN A446t El Telsizi (pmr) Pil Ve Şarj Dahil Tekli Set

Satıcı: Hesapli Depom

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 2149.00
ASELSAN A446T VOX ÖZELLİKLİ 16 KANAL 12 KM EKRANLI TEKLİ SET EL TELSİZİ (PMR 446 SERİ UYUMLU)

Satıcı: Kerimoğlu Elektronik

2.149,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 2159.9
ASELSAN A446T PMR EL TELSİZİ

Satıcı: KerimoğluElektronik

2.149,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 2149.90
Aselsan A446T El Telsizi Pmr Pil ve Şarj Tekli Paket

Satıcı: Kerimoğlu Elektronik

2.159,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 2159.90
Aselsan A446T El Telsizi

Satıcı: TEKNO54

2.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 2350.00
Aselsan A446T El Telsizi

Satıcı: x-elektronik

2.816,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 2816.00
Aselsan A446T Pmr Lisanssız El Telsizi

Satıcı: Hesapli Depom | 26 yorum

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 4499.00

Aselsan A446T Telsiz (1 Telsiz) Fiyat Geçmişi

Aselsan A446T Telsiz Ürün Ailesi

Aselsan A446T 1 Telsiz Telsiz 1 Telsiz 1.916,26 TL
Aselsan A446T 2'li 2 Telsiz Telsiz 2 Telsiz 3.834,22 TL

Aselsan A446T Telsiz (1 Telsiz) Temel Özellikleri

1 Telsiz
12 km
1300 mAh
232 gr
VOX:
Var
Frekans Tarama:
Var

Aselsan A446T Telsiz (1 Telsiz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Azami Çekim Kapasitesi 12 km
• Batarya/Pil Kapasitesi 1300 mAh
• Frekans Tarama Var
• VOX Var

TASARIM

• Ağırlık 232 gr

Aselsan A446T Telsiz (1 Telsiz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.