Aselsan PM-865 2'li Telsiz

Telsiz Tipi:
Telsiz Sayısı:
2 Telsiz
Güç Kaynağı:
Pil
Ana Kanal Sayısı:
Azami Çekim Kapasitesi:
10 km
VOX:
Var
Frekans Tarama:
Var

Aselsan PM-865 2'li Telsiz Fiyatları

Aselsan Cobra Pm 865 Adventure Pmr İkili El Telsızı

Satıcı: Hesapli Depom

4.725,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4725.12
Aselsan Cobra Pm865 Pmr El Telsizi (2 Adet Cihaz, 2 Adet Pil Seti, 1 Adet Ikili Masa Üstü Şarj Cihazı)

Satıcı: Hesapli Depom

4.822,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4822.09
Pm865 Pmr El Telsizi

Satıcı: Marmara İletişim

4.888,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4888.10
Aselsan Cobra Pm865 10Km Titreşimli Pmr El Telsizi

Satıcı: Hesaplıdepom

4.928,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4928.10
Aselsan Cobra Pm865 Pmr El Telsizi (2 Adet Cihaz, 2 Adet Pil Seti, 1 Adet Ikili Masa Üstü Şarj Cihazı)

Satıcı: Hesaplı Depom

5.087,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 5087.04
Aselsan Pm 865 Ppmr Ikili El Telsizi

Satıcı: Hesaplı Depom

5.087,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 5087.04
Aselsan PM-865 Pil Şarj Dahil 10 Km Titreşimli İkili El Telsizi (8 Kanal+121 Alt Kanal

Satıcı: Stoklu Market | 417 yorum

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 5199.00
Aselsan PM-865 Pmr El Telsizi 2li Paket 8 Kanal+121 Alt Kanal 8 Km

Satıcı: StokluMarket

5.224,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5224.91
ASELSAN Cobra Pm865 10km Titreşimli Pmr El Telsizi

Satıcı: Hesapli Depom

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5299.00
ASELSAN PM865 ADVENTURE PMR İKİLİ EL TELSİZİ

Satıcı: Hesapli Depom

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5299.00
Aselsan PM865 ADVENTURE PMR İKİLİ EL TELSİZİ

Satıcı: HESAPLIDEPOM

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5299.00
ASELSAN PM-865 PİL VE ŞARJ DAHİL 10 KM İKİLİ EL TELSİZİ (8 KANAL + 121 ALT KANAL) * TİTREŞİMLİ

Satıcı: Teknoavantaj

5.707,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 5717
Aselsan PM865 Adventure Pmr İkili El Telsizi

Satıcı: onmarktr

7.671,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 7671.42
Aselsan PM865 Adventure Pmr İkili El Telsizi

Satıcı: MbTeknoloji

7.869,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

14 7869.31

Aselsan PM-865 2'li Telsiz Fiyat Geçmişi

Aselsan PM-865 2'li Telsiz Temel Özellikleri

2 Telsiz
Pil
10 km
VOX:
Var

Aselsan PM-865 2'li Telsiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Azami Çekim Kapasitesi 10 km
• Frekans Tarama Var
• VOX Var

Aselsan PM-865 2'li Telsiz İle En Çok Karşılaştırılan Lisanssız Telsizler

Aselsan PM-865 2'li Telsiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.