Telsiz Tipi:
Telsiz Sayısı:
2 Telsiz
Güç Kaynağı:
Ana Kanal Sayısı:
Azami Çekim Kapasitesi:
12 km
Batarya/Pil Kapasitesi:
1300 mAh
Ağırlık:
232 gr
VOX:
Var

Aselsan PM-985 2'li Telsiz (2 Telsiz) Fiyatları

Aselsan Pm985 12Km Açık Alan Mesafeli Pmr El Telsizi (2'Li Set)

Satıcı: Hesaplıdepom

3.563,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3563.10
Aselsan PM985 12Km Açık Alan Mesafeli Pmr El Telsizi (2'li Set)

Satıcı: Hesapli Depom

3.610,49 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3620.49
Aselsan PM985 12Km Açık Alan Mesafeli Pmr El Telsizi (2'li Set)

Satıcı: Hesapli Depom

3.610,49 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3620.49
Aselsan Pm985 12Km Açık Alan Mesafeli Pmr El Telsizi (2'Li Set)

Satıcı: Hesaplıdepom

3.765,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3765.60
Aselsan 12 Km Pil Ve Şarj Dahil İkili El Telsizi PM-985 PMR - Gri

Satıcı: Stoklu Market | 93 yorum

3.849,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 3849.90
Aselsan Pm-985 Pmr Pil Ve Şarj Dahil 12 Km Ikili El Telsizi (16 KANAL 121 ALT KANAL)

Satıcı: Hesaplı Depom

3.887,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 3887.04
Aselsan Pm-985 Pmr El Telsizi (2 Li Paket)

Satıcı: Hesaplı Depom

3.887,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 3887.04
Aselsan PM-985 PMR PİL VE ŞARJ DAHİL İKİLİ EL TELSİZİ (12 KM)(16 KANAL + 121 ALT KANAL)

Satıcı: Alfa SuperStore

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 3999.00
ASELSAN 12 Km Pil Ve Şarj Dahil İkili El Telsizi PM-985 PMR

Satıcı: Stoklumarket

3.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 3999.90
ASELSAN 12 Km Pil Ve Şarj Dahil İkili El Telsizi PM-985 PMR

Satıcı: Hesapli Depom

4.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 4049.00
Aselsan PM985 12Km Açık Alan Mesafeli Pmr El Telsizi (2'li Set)

Satıcı: HESAPLIDEPOM

4.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4049.00
AselsanNet Aselsan Pm 985 GRİ Pmr İkili El Telsizi

Satıcı: Teknoavantaj

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 4109
Aselsan PM-985 GRİ İKİLİ EL TELSİZİ

Satıcı: HESAPLIDEPOM

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4099.00
Aselsannet Aselsan Pm985 12Km Açık Alan Mesafeli Pmr El Telsizi (2'Li Set)

Satıcı: Stoklu Market

4.127,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 4137.9
Aselsannet Aselsan Pm985 12Km Açık Alan Mesafeli Pmr El Telsizi (2'Li Set)

Satıcı: Kerimoğlu Elektronik

4.127,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

15 4137.9
Aselsan PM985 Pmr 2'li El Telsizi Siyah

Satıcı: kuralay

4.807,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

16 4807.00
Aselsan PM985 Pmr 2'li El Telsizi Siyah

Satıcı: onmarktr

4.990,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

17 4990.02

Aselsan PM-985 2'li Telsiz (2 Telsiz) Fiyat Geçmişi

Aselsan PM-985 2'li Telsiz Ürün Ailesi

Aselsan PM-985 1 Telsiz Telsiz 1 Telsiz 2.006,24 TL
Aselsan PM-985 2'li 2 Telsiz Telsiz 2 Telsiz 3.563,10 TL

Aselsan PM-985 2'li Telsiz (2 Telsiz) Temel Özellikleri

2 Telsiz
12 km
1300 mAh
232 gr
VOX:
Var
Frekans Tarama:
Var

Aselsan PM-985 2'li Telsiz (2 Telsiz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Azami Çekim Kapasitesi 12 km
• Batarya/Pil Kapasitesi 1300 mAh
• Frekans Tarama Var
• VOX Var

TASARIM

• Genişlik 56 mm
• Yükseklik 150 mm
• Derinlik 30 mm
• Ağırlık 232 gr

Aselsan PM-985 2'li Telsiz İle En Çok Karşılaştırılan Lisanssız Telsizler

Aselsan PM-985 2'li Telsiz (2 Telsiz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.