Aselsan ST-1085 2'li Telsiz

Telsiz Tipi:
Telsiz Sayısı:
2 Telsiz
Güç Kaynağı:
Ana Kanal Sayısı:
Azami Çekim Kapasitesi:
10 km
Batarya/Pil Kapasitesi:
1800 mAh
Ağırlık:
230 gr
VOX:
Var

Aselsan ST-1085 2'li Telsiz Fiyatları

Aselsan ST-1085 PMR İKİLİ EL TELSİZİ (Kırmızı-Siyah)

Satıcı: Hesapli Depom

5.349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 5359
Aselsan ST-1085 10Km Su Geçirmez IPX7 Pmr El Telsizi (2'li Set)

Satıcı: KERİMOĞLU ELEKTRONİK

5.450,31 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5460.31
Aselsan St-1085 Pmr İkili El Telsizi

Satıcı: Hesaplıdepom

5.579,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 5579.10
Aselsan St-1085 10Km Su Geçirmez Ipx7 Pmr El Telsizi (2'Li Set)

Satıcı: Kerimoğlu Elektronik

5.579,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 5579.90
Aselsan ST-1085 10Km Su Geçirmez IPX7 Pmr El Telsizi (2'li Set)

Satıcı: Hesaplı Depom

5.759,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 5759.04
Aselsan ST-1085 10Km Su Geçirmez IPX7 Pmr El Telsizi (2'li Set)

Satıcı: Kerimoğlu Elektronik

5.759,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 5759.90
ASELSAN St1085 Pmr 10 Km İkili El Telsizi

Satıcı: Hesapli Depom

5.840,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 5840.01
ASELSAN St1085 Pmr 10 Km Ikili El Telsizi

Satıcı: Hesapli Depom

5.939,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 5939.01
Aselsan ST-1085 PMR İKİLİ EL TELSİZİ

Satıcı: HESAPLIDEPOM

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 5999.00
Aselsan ST-1085 PMR İKİLİ EL TELSİZİ

Satıcı: KerimoğluElektronik

5.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 5999.90

Aselsan ST-1085 2'li Telsiz Fiyat Geçmişi

Aselsan ST-1085 2'li Telsiz Temel Özellikleri

2 Telsiz
10 km
1800 mAh
230 gr
VOX:
Var
Frekans Tarama:
Var

Aselsan ST-1085 2'li Telsiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Azami Çekim Kapasitesi 10 km
• Batarya/Pil Kapasitesi 1800 mAh
• Frekans Tarama Var
• VOX Var

TASARIM

• Genişlik 62 mm
• Yükseklik 215 mm
• Derinlik 37 mm
• Ağırlık 230 gr

Aselsan ST-1085 2'li Telsiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.