GYQ Q75 Telsiz (1 Telsiz)

Telsiz Tipi:
Telsiz Sayısı:
1 Telsiz
Güç Kaynağı:
Ana Kanal Sayısı:
Azami Çekim Kapasitesi:
15 km
VOX:
Var
Frekans Tarama:
Var

GYQ Q75 Telsiz (1 Telsiz) Fiyatları

GYQ Q-75 8 KANAL PMR 15 KM EL TELSİZİ ŞARJ ÜNİTESİ VE LİON BATARY

Satıcı: Stoklu Market

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 1409
GYQ Q-75 Pmr Tekli El Telsizi Şarjlı Fenerli

Satıcı: StokluMarket

1.329,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 1329.05
GYQ Q75 Pmr El Telsizi 15 KM Mesafeli Siyah

Satıcı: Hesapli Depom | 1 yorum

1.336,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

3 1336.66
GYQ Q75 Pmr El Telsizi 15 KM Mesafeli Siyah (Tekli Paket)

Satıcı: Hesapli Depom

1.336,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 1336.66
Gyq Q-75 8 Kanal Pmr 15 Km El Telsizi Li-İon Batarya Dahil-Şarj Ünitesi

Satıcı: Anka Bilgisayar

1.337,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 1337.10
Gyq Q75 Siyah Pmr El Telsizi Tekli Paket Lisanssız 15 Km Şarjlı Uzun Menzil Vox Özellikli Kafe Restoran Güvenlik Telsizi

Satıcı: Hesaplıdepom

1.394,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 1394.10
Gyq Q73 15 Km Mesafeli Pmr El Telsizi Siyah

Satıcı: Stoklu Market

1.439,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 1439.90
GYQ Q75 Pmr El Telsizi 15 KM Mesafeli Siyah

Satıcı: HESAPLIDEPOM

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 1499.00
GYQ Q-75 8 Kanal PMR 15 Km El Telsizi Li-ion Batarya Dahil-Şarj Ünitesi

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

1.520,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 1520.40
GYQ Q75 PMR El Telsizi - Mavi

Satıcı: Avmarin | 39 yorum

1.704,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 1704.74

GYQ Q75 Telsiz (1 Telsiz) Fiyat Geçmişi

GYQ Q75 Telsiz Ürün Ailesi

GYQ Q75 Telsiz (1 Telsiz) Temel Özellikleri

1 Telsiz
15 km
VOX:
Var

GYQ Q75 Telsiz (1 Telsiz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Azami Çekim Kapasitesi 15 km
• Frekans Tarama Var
• VOX Var

TASARIM

• Genişlik 59 mm
• Yükseklik 126 mm
• Derinlik 35 mm

DOKÜMAN

GYQ Q75 Telsiz (1 Telsiz) Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Atalay K******** Profil Resmi

66 yorum

Atalay K******** @epey malesef fiyatlarda telsizin fiyatı değil bataryasının fiyatları görünüyor yani satıcılar bataryaların satıyor sadece
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Düzeltildi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.