Telsiz Tipi:
Telsiz Sayısı:
2 Telsiz
Güç Kaynağı:
Ana Kanal Sayısı:
Azami Çekim Kapasitesi:
6 km
Batarya/Pil Kapasitesi:
1500 mAh
VOX:
Var
Frekans Tarama:
Yok

WLN KD-C1 2'li Telsiz (2 Telsiz) Fiyatları

Wln PMR446, açık alanda 15 KM, gelişmiş şarj edilebilir, lisanssız telsiz, geniş menzilli, masa şarj cihazı, 2'li paket

Satıcı: Monte Lua

1.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 1805
Wln KD-C2 Pmr 446 2'li El Telsizi

Satıcı: escomhaberlesmersin

1.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 1900.00
Wln PMR-446 İkili El Telsizi

Satıcı: escomhaberlesmersin

1.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 1900.00
Wln Pmr 446 İkili El Telsizi

Satıcı: Hesapli Depom

1.960,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 1960.85
Wln Pmr-446 16 Kanal 15 Km Ikili El Telsizi Şarj Ünitesi Ve Lion Batarya Dahil

Satıcı: 385 Elektronik Tic. A.Ş

1.961,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 1961.74
Wln Pmr 446 İkili El Telsizi – 2'Li Set Lisanssız 16 Kanal Şarjlı Profesyonel Güvenlik Ve Saha Telsizi

Satıcı: Hesaplıdepom

2.045,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2045.10
Wln PMR446, açık alanda 15 KM, gelişmiş şarj edilebilir, lisanssız telsiz, geniş menzilli, masa şarj cihazı ve kulaklık, 2'li paket

Satıcı: Monte Lua

2.047,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 2047.50
WLN PMR 446 İkili El Telsizi – 2'li Set Lisanssız 16 Kanal Şarjlı Profesyonel Güvenlik ve Saha Telsizi

Satıcı: Hesaplı Depom

2.111,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 2111.04
Wln Pmr 446 İkili El Telsizi

Satıcı: HESAPLIDEPOM

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 2199.00
Wln PMR-446 İkili El Telsizi Şarjlı 16Kanal 15km

Satıcı: Monte Lua

2.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

10 2285
OEM WLN KD-C1T Pmr 446 El Telsizi İkili Paket

Satıcı: TAYFUN16

2.394,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 2394.00
WLN Pmr 446 2'li El Telsizi Siyah + Kulaklık

Satıcı: 385 ELEKTRONİK A.Ş

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 2499.00

WLN KD-C1 2'li Telsiz (2 Telsiz) Fiyat Geçmişi

WLN KD-C1 2'li Telsiz (2 Telsiz) Temel Özellikleri

2 Telsiz
6 km
1500 mAh
VOX:
Var
Yok

WLN KD-C1 2'li Telsiz (2 Telsiz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Azami Çekim Kapasitesi 6 km
• Batarya/Pil Kapasitesi 1500 mAh
• Frekans Tarama Yok
• VOX Var

WLN KD-C1 2'li Telsiz (2 Telsiz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.