Kullanım Şekli:
Toplam Mama/Su Haznesi:
3 litre
Hazne Malzemesi:
Paslanmaz Çelik
Gövde Malzemesi:
Plastik
Kap/Bölme Sayısı:
1 Adet
Kaymaz Taban:
Var
Kamera:
Yok
Wi-Fi:
Var

Petkit Fresh Element Solo Mama Kabı Fiyatları

Petkit Fresh Element Solo Akıllı Besleme Ünitesi Siyah 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 3499.00
Petkit Fresh Element Solo Akıllı Besleme Ünitesi Koyu Gri (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: EVOFONE | 1 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 3499.00
Petkit Fresh Element Solo Akıllı Besleme Ünitesi Beyaz(Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: EVOFONE | 1 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 3499.00
Petkit Fresh Element Solo Akıllı Kedi Besleme Ünitesi Gri

Satıcı: EVOFONE

4.385,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 4385.14
Petkit Fresh Element Solo Akıllı Besleme Ünitesi Beyaz

Satıcı: EVOFONE

4.385,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 4385.14
Petkit Fresh Element Solo Akıllı Besleme Ünitesi beyaz

Satıcı: EVOFONE | 9 yorum

4.402,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4402.15
Petkit Fresh Element Solo Akıllı Kedi 3L Besleme Gri (Petkit Türkiye Garantili

Satıcı: FırsatKurdu

4.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 4635
Petkt Fresh Element Solo Akıllı Besleme Ünitesi Gri (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: EVOFONE

4.627,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4627.10
Petkit Fresh Element Solo Akıllı Besleme Ünitesi - Beyaz (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: FırsatKurdu

4.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 4859
Petkit Fresh Element Solo Akıllı Besleme Ünitesi Beyaz 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 4999.00
Petkit Fresh Element Solo Akıllı Beyaz (resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: EVOFONE

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 5199.00
Petkit Fresh Element Solo Akıllı Kedi 3l Besleme Gri (RESMİ DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ)

Satıcı: EVOFONE

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 5199.00
Fresh Element Solo Beyaz Akıllı Besleme Ünitesi 5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5209

Petkit Fresh Element Solo Mama Kabı Fiyat Geçmişi

Petkit Fresh Element Solo Mama Kabı Temel Özellikleri

3 litre
Paslanmaz Çelik
Plastik
1 Adet
Var
Yok
Var
Programlı Besleme:
Yok
Porsiyon Ayarı:
Yok

Petkit Fresh Element Solo Mama Kabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kamera Yok
• Ses Kaydedici Yok
• Wi-Fi Var
• Programlı Besleme Yok
• Porsiyon Ayarı Yok

TASARIM

• Kaymaz Taban Var
• Kablo Saklama Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Gri Turuncu Yeşil
• Yükseklik 31.6 cm
• Genişlik 16.7 cm
• Derinlik 29.6 cm

Petkit Fresh Element Solo Mama Kabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.