Kullanım Şekli:
Toplam Mama/Su Haznesi:
3 litre
Hazne Malzemesi:
Plastik
Gövde Malzemesi:
Plastik
Kap/Bölme Sayısı:
1 Adet
Kaymaz Taban:
Var
Kamera:
Yok
Wi-Fi:
Var

Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Su Kabı (3 litre) Fiyatları

Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Akıllı Evcil Hayvan Su Haznesi (Türkiye Garantili)

Satıcı: KRAFT DTM

2.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 2279
Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Akıllı Su Kabı 2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 2599.00
Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Filtre 3'Lü Set

Satıcı: Ece Bilgi Teknolojileri

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 2899.00
Xiaomi Smart Pet Fountain 2 - Akıllı Evcil Hayvan Su Haznesi

Satıcı: FURYLEVEL | 1 yorum

3.059,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 3059.15
Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Akıllı Su Kabı (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: MobilePoint

3.114,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 3114.10
Xiaomi Smart Pet Fountain 2 - Akıllı Evcil Hayvan Su Haznesi beyaz

Satıcı: n11

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 3199.00
Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Akıllı Evcil Hayvan Su Haznesi (Türkiye Garantili)

Satıcı: TÜRKER İLETİŞİM

3.956,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 3956.00
Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Akıllı Su Kabı (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Mİ MAĞAZA

3.959,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3959.10
Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Akıllı Su Kabı (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: TÜRKER İLETİŞİM

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 4000.00
Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Akıllı Evcil Hayvan Su Haznesi (Türkiye Garantili) (Standart)

Satıcı: Toy Fox

5.264,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 5274.99

Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Su Kabı (3 litre) Fiyat Geçmişi

Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Su Kabı Ürün Ailesi

Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Su Kabı 3 litre 2.269,00 TL
Xiaomi Smart Pet Fountain Su Kabı 2 litre Fiyat bulunamadı

Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Su Kabı (3 litre) Temel Özellikleri

3 litre
Plastik
1 Adet
Var
Yok
Var
Programlı Besleme:
Var
Porsiyon Ayarı:
Yok

Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Su Kabı (3 litre) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kamera Yok
• Ses Kaydedici Yok
• Wi-Fi Var
• Programlı Besleme Var
• Porsiyon Ayarı Yok

TASARIM

• Kaymaz Taban Var
• Kablo Saklama Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 19 cm
• Genişlik 23 cm
• Derinlik 18 cm

Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Su Kabı İle En Çok Karşılaştırılan Mama Kapları

Xiaomi Smart Pet Fountain 2 Su Kabı (3 litre) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.