Emniyet Kemeri:
5 Noktalı
Oturma Yüzeyi:
Plastik
Yükseklik Ayarı:
Yok
Sökülebilir Tepsi:
Var
Katlanabilme:
Yok
Ayarlanabilir Sırt Dayanağı:
Yok
Tekerlek:
Yok
Ayak Desteği:
Yok

Babyhope BH-7001 Royal Mama Sandalyesi Fiyatları

Babyhope BH-7001 Royal Mama Sandalyesi mavi-siyah

Satıcı: annesininbebisi

1.286,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 1286.10
Babyhope BH-7001 Royal Mama Sandalyesi pembe-siyah

Satıcı: annesininbebisi

1.286,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 1286.10
Babyhope 7001 Mama Sandalyesi (Yeşil)

Satıcı: OĞUZHAN BİSİKLET

1.515,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 1515.00
BabyHope BH- 7001 Royal Mama Sandalyesi

Satıcı: Online Baby Shop

1.521,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 1521.52
BabyHope BH- 7001 Royal Mama Sandalyesi

Satıcı: Online Baby Shop

1.521,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 1521.52
BabyHope Royal Mama Sandalyesi

Satıcı: annebebek

1.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1550.00
Babyhope 7001 Mama Sandalyesi (Kırmızı)

Satıcı: OĞUZHAN BİSİKLET

1.515,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 1525
BabyHope Royal Mama Sandalyesi Gri

Satıcı: annebebek

1.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1600.00
Babyhope Royal Mama Sandalyesi - Renkli

Satıcı: ceybebek

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 1699.00
Babyhope BH-7001 Royal Mama Sandalyesi Gri 0-3 Yaş İçin Portatif Kullanım Özellikleri - Siyah

Satıcı: BEBEYATMAZ BEBEK MARKET | 14 yorum

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 saat önce

10 1749.00
Babyhope 7001 Royal Mama Sandalyesi Pembe /

Satıcı: Online Baby Shop

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 1799.00
Royal Mama Sandalyesi Bh-7001 Mavi

Satıcı: Online Baby Shop

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 1799.00

Babyhope BH-7001 Royal Mama Sandalyesi Fiyat Geçmişi

Babyhope BH-7001 Royal Mama Sandalyesi Temel Özellikleri

5 Noktalı
Plastik
Yok
Var
Yok
Çift Tepsi:
Yok

Babyhope BH-7001 Royal Mama Sandalyesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mama Sandalyesi
• Taşıma Kapasitesi 20 kg
• Yaş Aralığı 6-36 Ay
• Emniyet Kemeri 5 Noktalı
• Oturma Yüzeyi Plastik
• Yükseklik Ayarı Yok
• Katlanabilme Yok
• Ayarlanabilir Sırt Dayanağı Yok
• Diğer Özellikler Alt Sepet

TASARIM/AKSESUAR

• Ayak Desteği Yok
• Sökülebilir Tepsi Var
• Tekerlek Yok
• Çift Tepsi Yok
• Genişlik 81 cm
• Yükseklik 96 cm
• Derinlik 53 cm
• Ağırlık 5.1 kg
• Renk Seçenekleri Kırmızı Mavi Pembe Sarı Yeşil

Babyhope BH-7001 Royal Mama Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.