Emniyet Kemeri:
3 Noktalı
Oturma Yüzeyi:
Kumaş
Yükseklik Ayarı:
Var
Sökülebilir Tepsi:
Var
Katlanabilme:
Var
Ayarlanabilir Sırt Dayanağı:
Yok
Tekerlek:
Yok
Sökülebilir Bacaklar:
Yok

Chicco Chairy Mama Sandalyesi Fiyatları

Chicco Chairy Yükseltici Mama Sandalyesi

Satıcı: Uygunlar Bebek

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2500.00
Chicco Chairy Yükseltici Mama Sandalyesi Sweet Dog

Satıcı: Uygunlar Bebek

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 2500.00
Chicco Chairy Yükseltici Lady Bug Mama Sandalyesi

Satıcı: UYGUNLAR BEBEK

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3000.00
Chicco Chairy Dönüştürülebilir Yükseltici Mama Sandalyesi

Satıcı: UYGUNLAR BEBEK

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3000.00
Chicco Chairy Yükseltici Mama Sandalyesi, Gri

Satıcı: Amazon.com.tr

3.055,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

5 3065.04
Chicco Chairy Dönüştürülebilir Yükseltici Mama Sandalyesi Bunny

Satıcı: Yoyo Bebe Market

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3999.00
Chicco Chairy Dönüştürülebilir Yükseltici Mama Sandalyesi Bunny

Satıcı: ERBAY BEBE BİSİKLET VE ÇOCUK GEREÇLERİ

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3999.00
Chicco Chairy Yükseltici Mama Sandalyesi - Laydbug

Satıcı: Toys to you | 13 yorum

4.199,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 4199.99
Chicco Chairy Yükseltici Mama Sandalyesi - Kırmızı

Satıcı: Uygunlar Bebek Mağazacılık

4.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 4350.00
Chicco Chairy Yükseltici Mama Sandalyesi, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

4.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 4984
Chicco CHAIRY - Booster Seat Tatlı Köpek

Satıcı: Amazon.com.tr

4.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

11 4984
Chairy Yükseltici Mama Sandalyesi 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 5009
Chicco Chairy Yükseltici Mama Sandalyesi-Sweet Dog 5.327,01 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5337.01
Chicco Chairy Yükseltici Mama Sandalyesi-Laydbug 5.382,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 5392.3

Chicco Chairy Mama Sandalyesi Fiyat Geçmişi

Chicco Chairy Mama Sandalyesi Temel Özellikleri

3 Noktalı
Kumaş
Var
Yok
Ayak Desteği:
Yok
Çift Tepsi:
Yok

Chicco Chairy Mama Sandalyesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Yükseltici
• Taşıma Kapasitesi 15 kg
• Yaş Aralığı 6-36 Ay
• Emniyet Kemeri 3 Noktalı
• Oturma Yüzeyi Kumaş
• Yükseklik Ayarı Var
• Katlanabilme Var
• Ayarlanabilir Sırt Dayanağı Yok

TASARIM/AKSESUAR

• Ayak Desteği Yok
• Sökülebilir Tepsi Var
• Tekerlek Yok
• Çift Tepsi Yok
• Sökülebilir Bacaklar Yok
• Genişlik 38 cm
• Yükseklik 41.5 cm
• Derinlik 42 cm
• Ağırlık 2.5 kg
• Renk Seçenekleri Gri Kırmızı Lacivert

Chicco Chairy Mama Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.