Emniyet Kemeri:
5 Noktalı
Oturma Yüzeyi:
PVC Kumaş
Yükseklik Ayarı:
Var
Sökülebilir Tepsi:
Var
Katlanabilme:
Var
Ayarlanabilir Sırt Dayanağı:
Var
Tekerlek:
Var
Sökülebilir Bacaklar:
Yok

Chicco Polly 2 Start Mama Sandalyesi Fiyatları

Chicco Polly 2 Start Mama Sandalyesi fume

Satıcı: bebeciti

9.975,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 9975.99
Chicco Polly 2 Start Mama Sandalyesi turuncu

Satıcı: bebeciti

9.975,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 9975.99
Chicco Polly 2 Start Foxy-4W Mama Sandalyesi

Satıcı: Yoyo Bebe Market

10.504,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 10504.04
Chicco Polly2Start Mama Sandalyesi

Satıcı: Citibebe

10.799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 10809.99
Chicco Polly 2 Start Foxy Mama Sandalyesi

Satıcı: citibebe

10.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 10800.00
Chicco Polly2Start Mama Sandalyesi Süslü Tavuk

Satıcı: Hedefmarket

12.583,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 12583.99
Chicco Polly 2 Start Mama Sandalyesi-Foxy

Satıcı: Oturgaçlıgötürgeç

12.729,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

7 12739
Chicco Polly2Start Mama Sandalyesi (0-3 Yaş, Dots)

Satıcı: Tıpış Tıpış

12.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 13000
Chicco Polly 2 Start Foxy Renkli Mama Sandalyesi 0 - 3 Yaş İçin Yatış Özelliği ile Konforlu

Satıcı: Toys to you | 74 yorum

13.000,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 13000.99
chicco Polly 2 Start Mama Sandalyesi Süslü Tavuk

Satıcı: Citibebe

13.103,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 13113
Chicco Polly 2 Start Mama Sandalyesi - Süslü Tavuk

Satıcı: Toys to you | 131 yorum

13.103,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 13103.00
Chicco Polly 2 Start Bebek Mama Sandalyesi - Turuncu

Satıcı: citibebe

13.103,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 13103.00

Chicco Polly 2 Start Mama Sandalyesi Fiyat Geçmişi

Chicco Polly 2 Start Mama Sandalyesi Temel Özellikleri

5 Noktalı
PVC Kumaş
Var
Yok
Ayak Desteği:
Var
Çift Tepsi:
Var

Chicco Polly 2 Start Mama Sandalyesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mama Sandalyesi
• Taşıma Kapasitesi 15 kg
• Yaş Aralığı 0-36 Ay
• Emniyet Kemeri 5 Noktalı
• Oturma Yüzeyi PVC Kumaş
• Yükseklik Ayarı Var
• Katlanabilme Var
• Ayarlanabilir Sırt Dayanağı Var
• Diğer Özellikler Genişliği Ayarlanabilir Sırtlık Silinebilir

TASARIM/AKSESUAR

• Ayak Desteği Var
• Sökülebilir Tepsi Var
• Tekerlek Var
• Çift Tepsi Var
• Sökülebilir Bacaklar Yok
• Genişlik 54.8 cm
• Yükseklik 110 cm
• Derinlik 83.5 cm
• Ağırlık 11.5 kg
• Renk Seçenekleri Füme Gri Kahverengi Mavi Pembe Sarı Yeşil

Chicco Polly 2 Start Mama Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.