Emniyet Kemeri:
5 Noktalı
Oturma Yüzeyi:
PVC Kumaş
Yükseklik Ayarı:
Var
Sökülebilir Tepsi:
Var
Katlanabilme:
Var
Ayarlanabilir Sırt Dayanağı:
Var
Tekerlek:
Var
Sökülebilir Bacaklar:
Yok

Chicco Polly Mama Sandalyesi Fiyatları

Chicco Polly Magıc Dark Grey-Pr Renkli Mama Sandalyesi 0-3 Yaş İçin Katlanabilir ve Taşınabilir - Grey

Satıcı: atta bebek | 21 yorum

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 7500.00
Chicco Polly Magıc Mama Sandalyesı L.brown-pr 07087162400000 brown

Satıcı: MinimodaBebek

7.487,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 7487.04
Chicco Polly Magıc Dark Grey-Pr Renkli Mama Sandalyesi 0-3 Yaş İçin Katlanabilir ve Taşınabilir - Grey

Satıcı: Babymall | 21 yorum

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 7500.00
Chicco Polly Magic Mama Sandalyesi grey

Satıcı: MinimodaBebek

7.679,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 7679.04
Chicco Polly Magıc Dark Grey-Pr Renkli Mama Sandalyesi 0-3 Yaş İçin Katlanabilir ve Taşınabilir - Grey

Satıcı: Minimoda | 21 yorum

8.443,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 8443.60
Polly Magic Mama Sandalyesi, 5 Noktalı Emniyet Kemerli, Kaymaz Ayaklı, 8 Kademeli Yükseklik Ayarlı, 6 Ay - 15 Kg, Kahverengi

Satıcı: Minimoda | 1 yorum

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 8499.00
Chicco Polly Magic Mama Sandalyesi Dark Grey

Satıcı: Erbay Bebe

9.024,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 9024.05
Chicco Polly Magic Mama Sandalyesi Dark Grey

Satıcı: erbaybebe

10.449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 10449.10
Polly Essential Highchair Coal Gri Mama Sandalyesi 11.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 11259
Chicco Polly Progres 5 Mama Sandalyesi

Satıcı: ilkebebe

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 11999.00
Chicco Polly Magic Mama Sandalyesi Dark Grey

Satıcı: İNURA GLOBAL

12.070,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 12070.00
Polly Armonia Carrara Antrasit Çok Amaçlı Katlanabilir Mama Sandalyesi 17.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 17499.00

Chicco Polly Mama Sandalyesi Fiyat Geçmişi

Chicco Polly Mama Sandalyesi Temel Özellikleri

5 Noktalı
PVC Kumaş
Var
Yok
Ayak Desteği:
Var
Çift Tepsi:
Var

Chicco Polly Mama Sandalyesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mama Sandalyesi
• Taşıma Kapasitesi 15 kg
• Yaş Aralığı 6-36 Ay
• Emniyet Kemeri 5 Noktalı
• Oturma Yüzeyi PVC Kumaş
• Yükseklik Ayarı Var
• Katlanabilme Var
• Ayarlanabilir Sırt Dayanağı Var

TASARIM/AKSESUAR

• Ayak Desteği Var
• Sökülebilir Tepsi Var
• Tekerlek Var
• Çift Tepsi Var
• Sökülebilir Bacaklar Yok
• Genişlik 63.2 cm
• Yükseklik 104 cm
• Derinlik 82 cm
• Ağırlık 10 kg
• Renk Seçenekleri Gri Kırmızı Mavi Pembe Turuncu

Chicco Polly Mama Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.