Emniyet Kemeri:
3 Noktalı
Oturma Yüzeyi:
Plastik
Yükseklik Ayarı:
Yok
Sökülebilir Tepsi:
Var
Katlanabilme:
Yok
Ayarlanabilir Sırt Dayanağı:
Yok
Tekerlek:
Yok
Sökülebilir Bacaklar:
Yok

Ingenuity Baby Base Mama Sandalyesi Fiyatları

Ingenuity Baby Base Portatif Mama Sandalyesi Night Sky lacivert

Satıcı: beberononline

3.247,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3247.20
Ingenuity Baby Base Portatif Mama Sandalyesi Peony pembe

Satıcı: beberononline

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 3599.00
Ingenuity Baby Base Portatif Mama Sandalyesi Slate

Satıcı: Amazon.com.tr

3.875,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 3885
Ingenuity Baby Base Portatif Mama Sandalyesi Cashmere

Satıcı: Amazon.com.tr

3.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 3910
Ingenuity Baby Base Portatif Mama Sandalyesi - Bej

Satıcı: vipbebek | 85 yorum

3.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 3900.00
Ingenuity Baby Base Portatif Mama Sandalyesi - Gri

Satıcı: vipbebek | 85 yorum

3.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 3900.00
Ingenuity Baby Base Portatif Mama Sandalyesi Night Sky

Satıcı: Vip Bebek

3.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 3900.00
Ingenuity Baby Base Portatif Mama Sandalyesi Cashmere

Satıcı: Vip Bebek

3.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3900.00
Ingenuity Baby Base Peony Pembe Yükseltici Portatif Mama Sandalyesi 3.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3910
Baby Base Mist Yeşil Yükseltici Portatif Mama Sandalyesi 3.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3910
Baby Base Portatif Mama Sandalyesi Cashmere

Satıcı: UYGUNLAR BEBEK

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 4799.00
Baby Base Portatif Mama Sandalyesi Slate

Satıcı: UYGUNLAR BEBEK

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 4899.00
Ingenuity Baby Base 2'si 1 Arada Booster Besleme ve Kendinden Saklama Tepsili Yer Oturağı, Kaşmir

Satıcı: Veriko

4.999,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

13 5009.23

Ingenuity Baby Base Mama Sandalyesi Fiyat Geçmişi

Ingenuity Baby Base Mama Sandalyesi Temel Özellikleri

3 Noktalı
Plastik
Yok
Var
Yok
Ayak Desteği:
Yok
Çift Tepsi:
Yok

Ingenuity Baby Base Mama Sandalyesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Yükseltici
• Yaş Aralığı 6-36 Ay
• Emniyet Kemeri 3 Noktalı
• Oturma Yüzeyi Plastik
• Yükseklik Ayarı Yok
• Katlanabilme Yok
• Ayarlanabilir Sırt Dayanağı Yok
• Diğer Özellikler Silinebilir Tepsi Yuvası

TASARIM/AKSESUAR

• Ayak Desteği Yok
• Sökülebilir Tepsi Var
• Tekerlek Yok
• Çift Tepsi Yok
• Sökülebilir Bacaklar Yok
• Genişlik 39 cm
• Yükseklik 44 cm
• Derinlik 30 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz Gri Kırmızı Mavi Pembe

Ingenuity Baby Base Mama Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.