Oturma Yüzeyi:
Kumaş
Yükseklik Ayarı:
Yok
Sökülebilir Tepsi:
Yok
Katlanabilme:
Var
Ayarlanabilir Sırt Dayanağı:
Yok
Tekerlek:
Yok
Sökülebilir Bacaklar:
Yok
Ayak Desteği:
Yok

Inglesina Fast Mama Sandalyesi Fiyatları

Inglesina Fast Masaya Takılan Taşınabilir Mama Sandalyesi

Satıcı: Joker Baby

6.245,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 6245.74
Inglesina Fast Masaya Takılan Taşınabilir Mama Sandalyesi

Satıcı: Joker Baby

6.455,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 6455.12
Inglesina Fast Masaya Takılan Taşınabilir Mama Sandalyesi - Orange

Satıcı: Uygunlar Bebek

7.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 7000.00
Inglesina Fast Masaya Takılan Taşınabilir Mama Sandalyesi - Red

Satıcı: Uygunlar Bebek

7.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 7000.00
Fast Desert Beige Masaya Takılan Taşınabilir Mama Sandalyesi 7.192,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

5 7202.5
Fast Charcoal Gray Masaya Takılan Taşınabilir Mama Sandalyesi 7.192,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

6 7202.5
Inglesina Fast Masaya Takılan Taşınabilir Mama Sandalyesi - Red

Satıcı: UYGUNLAR BEBEK

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 8599.00
Fast Masaya Takılan Taşınabilir Mama Sandalyesi

Satıcı: UYGUNLAR BEBEK

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 8799.00
Inglesina Fast Masaya Takılan Taşınabilir Mama Sandalyesi - Beige

Satıcı: Joker Baby | 1 yorum

9.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 9590.00
Inglesina Fast Masaya Takılan Taşınabilir Mama Sandalyesi

Satıcı: Baby Baby | 1 yorum

9.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 9590.00

Inglesina Fast Mama Sandalyesi Fiyat Geçmişi

Inglesina Fast Mama Sandalyesi Temel Özellikleri

Kumaş
Yok
Var
Yok
Çift Tepsi:
Yok

Inglesina Fast Mama Sandalyesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mama Sandalyesi
• Oturma Yüzeyi Kumaş
• Yükseklik Ayarı Yok
• Katlanabilme Var
• Ayarlanabilir Sırt Dayanağı Yok
• Diğer Özellikler Cep Özelliği Masaya Monte Edilme Taşıma Çantası

TASARIM/AKSESUAR

• Ayak Desteği Yok
• Sökülebilir Tepsi Yok
• Tekerlek Yok
• Çift Tepsi Yok
• Sökülebilir Bacaklar Yok
• Genişlik 35 cm
• Yükseklik 27 cm
• Derinlik 42 cm
• Renk Seçenekleri Gri Kırmızı Lacivert Mor Siyah Turuncu Yeşil

Inglesina Fast Mama Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.