Emniyet Kemeri:
5 Noktalı
Oturma Yüzeyi:
Kumaş
Yükseklik Ayarı:
Var
Sökülebilir Tepsi:
Var
Katlanabilme:
Var
Ayarlanabilir Sırt Dayanağı:
Var
Tekerlek:
Var
Ayak Desteği:
Var

Inglesina My Time Mama Sandalyesi Fiyatları

Inglesina My Time Butter Ayarlanabilir Katlanabilir Bebek Mama Sandalyesi

Satıcı: Joker Baby

20.993,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 20993.00
Inglesina Inglesina My Time Ayarlanabilir Katlanabilir Bebek Mama Sandalyesi

Satıcı: Joker Baby

20.993,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 20993.00
My Time Butter Krem Ayarlanabilir Katlanabilir Bebek Mama Sandalyesi 22.492,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 22502.5
My Time Sugar Füme Ayarlanabilir Katlanabilir Bebek Mama Sandalyesi 22.492,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 22502.5
Inglesina My Time Ayarlanabilir Katlanabilir Bebek Mama Sandalyesi Pepper

Satıcı: Amazon.com.tr

23.961,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 23971.99
Inglesina My Time Ayarlanabilir Katlanabilir Bebek Mama Sandalyesi - Butter

Satıcı: Joker Baby

29.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 29990.00
Inglesina My Time Ayarlanabilir Katlanabilir Bebek Mama Sandalyesi - Mint

Satıcı: Joker Baby

29.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 29990.00
Inglesina My Time Ayarlanabilir Katlanabilir Bebek Mama Sandalyesi - Butter

Satıcı: Joker Baby

29.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 29990.00
Inglesina My Time Ayarlanabilir Katlanabilir Bebek Mama Sandalyesi - Sugar

Satıcı: Joker Baby

29.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 29990.00

Inglesina My Time Mama Sandalyesi Fiyat Geçmişi

Inglesina My Time Mama Sandalyesi Temel Özellikleri

5 Noktalı
Kumaş
Var
Çift Tepsi:
Var

Inglesina My Time Mama Sandalyesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mama Sandalyesi
• Taşıma Kapasitesi 15 kg
• Yaş Aralığı 0-36 Ay
• Emniyet Kemeri 5 Noktalı
• Oturma Yüzeyi Kumaş
• Yükseklik Ayarı Var
• Katlanabilme Var
• Ayarlanabilir Sırt Dayanağı Var
• Diğer Özellikler Yükseklik Ayarlı Kemer

TASARIM/AKSESUAR

• Ayak Desteği Var
• Sökülebilir Tepsi Var
• Tekerlek Var
• Çift Tepsi Var
• Genişlik 57 cm
• Yükseklik 106 cm
• Derinlik 77.5 cm
• Ağırlık 11 kg
• Renk Seçenekleri Antrasit Gri Krem Yeşil

Inglesina My Time Mama Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.